Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Tavaly karácsonyra azt kaptam az apukámtól, hogy megvette a kedvenc együttesem búcsúturnéjának a legközelebbi állomására a jegyeket, illetve el is vitt rá, foglalt szállást stb. Gyakorlatilag egész évben győzködtem a barátomat, hogy jöjjön el velem, mert 2 helyet foglalt nekünk apa, ráadásul egyedül be se engedett volna szívesen (23 éves voltam, de eléggé félt mindentől, ami nem zavar :) ). Nem sikerült meggyőznöm, még ki volt akadva, hogy miért menjen ő oda, úgyse történik velem semmi, felesleges aggódni (több 1000 ember között nyelvtudás nélkül..) így ő itthon maradt. Durván másfél napot voltam távol, amíg elég érdekes dolgok történtek. Én előző este szép rendet csináltam, levittem a szemetet, kimostam, hogy mire hazaérek is rend fogadjon. Ez a dolog már akkor megdőlni látszott, amikor 4 órával az indulásom után írt, hogy már az egyik haverjával isznak nálunk (akkor sose hoz fel senkit, amikor itthon vagyok, ez a slusszpoén, pedig nem sok vizet zavarok :D ). Gondoltam jó, biztos unatkoznak. Nem sokkal később írt, hogy sütnek húst, küldte a képet a felfordulásról a konyhában. Mondom tök jó, remélem, azért rendet csinál majd, mire hazaérek. Pár órával később már elég részegek lehettek, de ennek ellenére autóba szálltak (!!!) és elmentek egy harmadik haverért, aki még sose volt nálunk (4 éve itt lakunk :D ) csak most, hogy én nem voltam itthon... Utána autókáztak egy kicsit, meg mint megtudtam, motoroztak is full részegen... Itt már kezdett kiakasztani a sztori, de próbáltam magam jól érezni. Mire bementem a koncertre már egyedül volt otthon, készült aludni, mert másnap dolgozott, így nem is beszéltünk többet. Éjjel nem nagyon tudtam aludni, így reggel 5 körül, amikor kelt, kérdeztem tőle, hogy nagy rendetlenséget hagyott-e? Mondta, hogy nem. Gondoltam szuper, végre egyszer elpakolt maga után. Nemsokára elindultunk hazafelé, ő dolgozott estig. Amikor hazaértem, számomra leírhatatlan látvány tárult elém. Zsíros tepsi a gázon, kipakolva a sütőből minden tepsi mindenfelé, konyha padlóján vastagon állt a morzsa, az asztal csúszott a zsírtól, amit "elmosogatott" is, a falra valaki vörösbort löttyintett, a szobában sár, "sörösdoboz foltok", teli, mellé pakolt, roskadozó szemetes boros üvegekkel és sörös dobozokkal, valamint az asztal több helyen össze volt kenve pillanatragasztóval. Előző napi ruhái szétdobálva, műanyag flakonok az ágy mellett, illetve annyira sem telt tőle, hogy a macskaalmot felsöpörje, amit kikapart a cica. Zuhanyzás után se mosott fel, tiszta lábnyom volt minden. Elsírtam magam a látványtól, hogy egy napig nem lehetett úgy itthon hagyni, hogy ne csináljon káoszt a lakásból, és álltam neki annak, amit egy napja patyolat tisztán ott hagytam: mosás, mosogatás (3 ilyen disznó pasi után egy élmény volt), söprés, felmosás, törölgetés, szemét összeszedése+levitele stb. Apa hívott is, amint elment, hogy mi a helyzet bent. Ahogy elpanaszoltam, ők is kiakadtak rajta. De nem is az a baj, hogy felhívta őket, hanem, hogy este 9kor már egyedül volt, de 11ig nem futotta neki arra, hogy legalább összesöpörjön. Mire hazaért, elég mérges voltam, és még ő volt megsértődve rám, hogy mi volt ezzel a probléma... Hát, azt hittem eldobom az agyam. Természetesen a bocsánat szót nem ismeri, úgyhogy ennyiben is maradt a dolog, leszámítva, hogy azóta sokszor eszembe jut, hogy ezt képes volt megcsinálni...
2018. febr. 23. 03:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, hívtam volna délutánra takarítónénit, mire végez a barátod hazaér és kifizeti. Addig én elmemtem volna kávézni, mozizni. Tuti nem pakoltam volna utána. Kivételt képez ha nem dolgozol és ő tart el, akkor ennyi belefér.
2018. febr. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is dolgozom, úgyhogy ez tárgytalan. Nem szeretném, hogy idegenek takarítsanak a lakásomban, így más választásom nem nagyon volt.

Annyit még hozzáteszek, hogy amilyen életkort elképzeltek az ilyen "nincs itthon a macska, cincognak az egerek" tinédzser szintű "házibulikhoz" ahhoz adjatok hozzá 15-20 évet...

2018. febr. 23. 03:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez mikor történt? Az a baj, hogy hagyod magad, és semmi következménye nincs. Miért csináltad meg? Hagynod kellett volna úgy mindent, még akkor is ha téged zavar a disznóol,és ha hazaér, közölni vele, hogy lesz szives kitakarítani maga után, és úgy megcsinálni ahogy te otthagytad neki. Nem szolga vagy, hogy utána takarits. Ha nem csinálja meg, és neki áll feljebb, akkor meg szépen bepakolod a bőröndöd és otthagyod.

Itt most nem a takaritásról van szó, de ez olyan szinten a másik ember magasról lesz.rása, hogy ezt nem szabadna eltűrni.

2018. febr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy képes volt megcsinálni, hisz "hagytad".

Gondolom eleve te végzel otthon minden házimunkát, annak ellenére, hogy mindketten dolgoztok. Eleve felesbe kellene végezni, akkor ő is jobban értékelné a rendet, ha meg kell dolgoznia érte, és nem csak úgy alá van rakva. Meg amúgy is úgy lenne fer. De ahogy kiveszem, még maga után sem szokott elpakolni... Hát ha mindent megcsinálsz helyette, ne csodálkozz, hogy eszébe se jut megcsinálni.

Meg hát ezt az esetet is elnézted neki, semmi következménye nem volt. Akkor durrogtál egyet, ő rövidre zárta azzal, hogy szerinte meg ezzel semmi baj, és minden ment tovább, folytattad a kis szolga életed mellette. Te saját magadat nem becsülöd, hisz eltűröd neki ezeket, meg még gondolom sok mindent.

A bocsánatot nem ismeri? Felteszem ha bármivel kapcsolatban összekülönböztök, vagy megbánt, azt is nyeld le szó nélkül, mert hát nehogy már ő kérjen bocsánatot. Azt kell hogy mondjam kész főnyeremeny a hapsi. És te erre pazarlod el a fiatal szép éveid. Gratula.

De hat te választottad, te tűröd el, és te nem teszel ellene semmit.

2018. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a parom reszegen vezetgetne,meg motorozna,addig lenne a parom. Tobbet a takaritassal se lenne gond.
2018. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már tavaly kiírtad más formában, akkor az volt a bajod, hogy a pasid nem megy veled a koncertre. Ha jól emlékszem.


Egyébként én a helyedben nem csináltam volna meg helyette semmit. Megvártam volna amíg hazaér és a kezébe adtam volna a felmosót. Miután kitakarított, eltörtem volna a partvisnyelet a hátán amiért úgy gondolta, hogy nagyon menő részegen vezetni és mások életét veszélyeztetni.

2018. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt a kérdést még a koncert előtt tettem fel, akkor még álmomban sem gondoltam volna, hogy ez lesz a vége. :(
2018. febr. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!