Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért nem vágynak/ vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem vágynak/ vagy miért szégyellik bevallani, hogy vágynak a pénisz látványára, érzésére? N25

Figyelt kérdés
A párom meg sok más férfi azt mondta nekem, fura nekik, hogy én ezt bevallom, meg hogy szívesen szájba veszem... meg hogy szerintem szép is és ezt szoktam neki mondani
2018. szept. 15. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2018. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért szégyellnék?
2018. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vágyom úgy külön a látványára. Franc akarja nézegetni, abban nincs semmi élvezet, inkább azt akarom, hogy bennem legyen. Ezenkívül még szívesen fogom, meg izgatom, illetve a számba is szívesen veszem, mert a páromnak jólesik az ilyesmi, engem meg izgat, hogy neki élvezetet okoz az, amit én művelek vele. 35N
2018. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nap már írtam egyik kérdéshez (valami puncinyalásról volt szó), és itt is ugyanazt tudom mondani, hogy (tudomásom szerint) általános esetben a nők nem magára a péniszre izgulnak, hanem a hozzá tartozó személyiségre, meg hogy utóbbi mennyit tesz azért, hogy a nő is igazán élvezze a szexet. Maga a nemi szerv egy közvetítő eszköz (kellene legyen) mindkét félnek, hogy a felgyülemlett szexuális érzelmeket fizikai formában is le tudják vezetni egymáson. Nagyon nem mindegy, hogy a pénisz látványáról vagy érzéséről beszélünk, mert utóbbi a lényeg. Férfiként én sem tekintek különösebb csodaként egy punci látványára, sokkal inkább a hozzá tartozó kölcsönös élvezet a lényeg, az nyalás által a felbecsülhetetlen örömszerzés, a nő sóhaja, nyögése, a punci illata és íze, na ez már nagyon is sokat jelent. Én azt mondom, hogy egy férfi vagy nő legyen tiszta, és a nemi szervét meg főleg ne hanyagolja el. Persze vannak extrém esetek, amikor valakivel nagyon kicsesz a természet odalent, de most nem ezekről beszéltem.
2018. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sokan számoltak be róla, hogy nem szeretik szájba venni illetve a gyakori szexet sem
2018. szept. 15. 22:18
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Mert hazudni könnyű. Mert önmagunknak lenni nehéz.. Mert meg akarnak felelni a torz képnek amit a társadalom elvár tőlük. Mert azt hiszik, hogy ettől lesznek kur vák..

Többnyire ezekért..

2018. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Elég ribis ezt így kimondani.
2018. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalan nincs kedvem nézegetni. Csak a puncimba érezni.
2018. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretem nézegetni a puncit,sztem tök jó dolog,megértem ha egy nő is így van a pénisszel,de valóban ritkább eset...persze sokan csak szégyellik,de miért?
2018. szept. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is szeretem :) szeretem a számba venni, igaz, a legjobban azt élvezem, ha hallom, mennyire tetszik a pasinak, amit csinálok. És igen, azt is szeretem, ha bennem van.

Világgá nem kürtölöm, de az aktuális pasi hamar tisztába kerül ezzel :)

2018. szept. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!