Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a világon a legkegyetlenebb igazságtalan dolog az, hogy a pasiknak különböző a péniszmérete?

Figyelt kérdés

Bár mondjuk nekem még sok veszítenivalóm sincs a vékony 15 centisemmel, mert emellett ronda, alacsony és sovány is vagyok, de tuti vannak olyan magasabb, jóképűbb, diplomás, sikeres gazdag pasik, akik a kisfarkuk tudatában inkább a háttérbe húzódnak amikor forróbbá válik a hangulat a céges bulin vagy egy házibuliban, miközben a kolléganők/női ismerősök is ráakaszkodnak és szerencsétlen nem tudja mi tévő legyen. Elvigye-e a csajokat az ágyba kockáztatva a leégést/megaláztatást vagy inkább tartsa meg a távolságot, ami szintén csak gyanakvást szül a csajok körében (biztos meleg vagy már akkor sejtik, hogy kicsi a "pöcörő").

Persze általában akinek jó adottságai vannak (magasság, testalkat, arc), annak a farkával sincs gond, de kivételek akadhatnak és az egyén szemével nézve ez elég komoly dolog, még ha a nagyfarkú pasik el se tudják képzelni milyen lehet leélni egy teljes életet egy olyan pénisszel, ami nem hozza a lázba a csajok drasztikusan túlnyomó többségét.

Mit gondoltok erről? Nemet és kort is írjatok.



2018. szept. 15. 19:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
23%

"tuti vannak olyan magasabb, jóképűbb, diplomás, sikeres gazdag pasik, akik a kisfarkuk tudatában inkább a háttérbe húzódnak amikor forróbbá válik a hangulat a céges bulin vagy egy házibuliban"


Tévedsz, nem húzódnak vissza. Azoknak a sikeres diplomás, gazdag pasiknak van elég pénzük ahhoz hogy ne kelljen viszakozzanak és bárki leszopja őket...

2018. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Mar megint penisz meret?!

Képzeld a hüvelyek is különböző méretűk. Van rövid-szűk, hosszu-tág, rövid-tág és hosszú-szűk is.

2018. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
74%

Az a helyzet,hogy nekem kisebb van és egyáltalán nem zavartattam magamat miatta soha.

Én a legjobbat adom az ágyban,ha valakinek nagy pénisz kell,akkor nem egymást keressük.Egyébként a populáció 90%-nak 16 centiméter alatti a pénisze és ebben az összes korosztály benne van.

Én azt mondom,hogy egy egészséges,jól működő pénisz a lényeg.

2018. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%

Van ennél igazságtalanabb dolog is a világon.

Pl. az örmény népirtás ilyen volt.

2018. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
90%
Túldrámázod, meg szerintem ennyire nem kéne lenézni magad. Gyúrj, öltözz divatosan, csináltass jó hajat. Ezekkel sokat lehet kompenzálni. 15 centi meg nagyon is jó méret. Szóval szedd össze magad, és ne siránkozz.é 24/f
2018. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
82%

#4


Ott a pont. Most komolyan, kérdező? Éhezés, háborúk, természeti katasztrofák... áhh, igazad van, mind elbújhatnak egy kis pénisz mellett :D

2018. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te azt mondod, hogy az ember ezért szalasdzon el millió lehetőséget? Szerintem te is tudod, hogy az általad leírt embereket pont ez nem érdekli és célra vezetőbb lenne ha te se ezen a baromságon golndolkodnál!
2018. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
9%

Ronda lópofájú vagyok és jó lenne mégy egy kupaknyi hogy 23centis legyen sokszor hiányzik szexeléskor punciba.

Péniszpumpa azt gondolom.Fejleszteni kell.Ha nem lennél sovány akkor csak 12cm lenne,ne akarjál vastag lenni sokkal jobb soványan.

2018. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
#4 Bizony és még mindig tussolni próbálják.
2018. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

#1: "Azoknak a sikeres diplomás, gazdag pasiknak van elég pénzük ahhoz hogy ne kelljen viszakozzanak és bárki leszopja őket..."


Inkább te tévedsz, ugyanis nincs az a mennyiségű pénz amivel megtudod venni egy nő őszinte szívből (vaginából) jövő, nedvesen tocsogó és kéjes érzéki nyögésekkel tarkított valódi orgazmusát. Márpedig egy normális férfinak illetve az egójának (nekem legalábbis igen) ez szükséges nem az, hogy milyen toptuti csajjal fekszik le akit aztán a kis farkával toszogat miközben látja az unott fejét mielőtt eldurran és megalázva megy vissza a dolgozószobájába. Kis pénisszel sosem fogod látni ahogy a nő, igazán kéjesen és nedvesen reszketve eljut a csúcsra max ha valami elképesztő színészi tehetségekkel megáldott csajjal hoz össze a sors és akkor tényleg elhiszed, hogy egy Rocco Siffredi vagy.

2018. szept. 15. 20:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!