Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci lányok, ti bátrabbak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok, ti bátrabbak vagytok ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Igaz pasi vagyok, de nekem a ducibb lányok tetszenek. Azt vettem észre, sokkal szégyenlősebbek és visszafogottabbak, a testükre hivatkozva. Pedig nincs ok a szégyenre szerintem.


Csak én tapasztalom így?



2018. szept. 16. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Bátrabbak? Mihez képest? Nem tudom, másképp viselkednék-e, ha vékony lennék, valószínűleg nem.
2018. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy duci barátnőm aki elég visszafogott mert nem igazán hiszi el, hogy bárkinek is tetszhet.
2018. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem
2018. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bátor sőt...
2018. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szoktam e? A lanyoknal is a gyuras a divat. A gusztustalan kockahas meg allando feherje porozas es kenyszeres fogyas.


Nem szeretem en sem, hogy az egeszsegtelenul kover, es sovany, vagy kigyurtsag a divat. Most duci, husos, molett lanyokrol beszelek.

2018. szept. 16. 17:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként szemléltetnéd képekkel, hogy milyen testalkatra gondolsz?
2018. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden testalkat típusnak meg van a szépsége. És hogy vissza fogottabbak az pedig a társadalmi beállítottságnak köszönhető. Ilyen elvárás olyan elvárás stb. Mivel nem elég erős ezek miatt a magabiztosságuk ezért igen előfordul hogy vissza húzódnak elzarkóznak.
2018. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Miért lennék bátrabbak?Csak azért mert neked, ezerből egynek a duci lányok tetszenek? Tudod kis haver, ettől a pasik 99%-a utál és lehord minket,akkor mire legyünk bátrak?


Én egyáltalán nem ismerkedem.

2018. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én duci vagyok, de szerencsére arányosan, rengeteg pozitív visszajelzést kapok. Nagyon jól érzem magam a bőrömben, és mindig magabiztos vagyok ismerkedés során. Sokat számít a kisugárzás, és hogy szeresd magad. Sajnos sok lány ezzel nem így van.
2018. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9 ennyi.

Szerintem szep es ha mosolyog, vagy kedves... Fonyeremeny

2018. szept. 18. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!