Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A korábban nem "tüzes" lányokn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korábban nem "tüzes" lányoknak, hogyan sikerült legyőzniük gátlásaikat? Ti mitől tudtatok végre nyitottabbak, bátrabbak lenni?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy többet kellene adnom a barátomnak szexuális téren, de nem tudom legyőzni a saját gátlásaim, és folyton stresszes vagyok, nincs önbizalmam, és félek a következményektől. Miként tudhatnék kilépni a saját árnyékomból?

2017. jún. 17. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Konkrétabban?


Én 19 éves koromig szűz voltam. Első szexnél volt anál, szopás, előtte maszti stb. Xard le mit gondol és élvezd.

2017. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
1. Tokeletes valasz
2017. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem úgy sikerült h volt pár petting összehangolódtunk, és utána már ment az ellazulás és nekem az első szex volt h orál oda-vissza és anál is szex is
2017. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam a mai napig tart,de csak odáig amíg nem vagyok meztelen,utána feloldódok és úgy vagyok vele,hogy ha már csináljuk akkor csináljuk rendesen.
2017. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában szokott lenni a legtöbb nő életében egy Férfi, aki szexuálisan felszabadítja ... keresd meg a magadét!
2017. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem eleinte volt ilyen. :) Pettin már volt 1-2 hónapja akkor, 4 hónap után feküdtünk le. Az első 3-4 alkalommal csak sötétben mertem szexelni mert bénáztam issokat,meg féltem, hogy jajj meglát. :D De utána szép lassan ahogy dicsért ő is, meg tapasztaltabb lettem megnyugodtam, és el tudtam magam engedni. Orálra viszont nehezen vettem rá magam, az olyan fél év járás után volt először. De ne félj, csak légy természetes. A férfiak is azt szeretik ha látják, hogy élvezed, jól érzed magad és nem feszengsz. :) Én nagyon soáig még hangot sem mertem adni, csak hangosan sóhajtoztam, devolt az a pont ahol kitört belőlem egy nyögés. Ésnem tudom melyikünk lepődött meg inkább. :D De a lényeg, hoyg szép lassan majd belejössz és megtanulsz nyitott lenni, csak kell hozzá egy türelmes partner. :)
2017. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. jún. 17. 21:40
 8/11 anonim ***** válasza:
#5 megírta. Olyan Férfi kell hozzá. A mostani nem az ezek szerint.
2017. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az 5ös jól írta! De nem csak a férfi technikáján múlik, hogy szexuálisan felszabadít-e. Nem is azon, hogy szerelmes-e beléd. Van a vágynak egy olyan fajtája, ami több annál hogy fel van rád izgulva a férfi. AZ a fajta vágy tud felszabadítani. És kellesz hozzá te is. Úgy, hogy átadod az irányítást a testednek, a bőrödnek, az érzékelésednek, és teljesen kizárod az agyad. Ne csinálj mást, csak minden egyes érintést amit kapsz és adsz, élj meg rendesen. Figyelj a simaságra, a borzongásra, az érdességre, a nedvességre, stb., mindenre úgy, hogy csak ezekre az érzékelhető test-érzésekre figyelsz, rájuk fókuszálsz. És engedd meg a testednek, hogy az agyad nélkül élvezzen.

Felszabadított N. :)

2017. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Tapasztalat,pár pofon az élettől és meg több tapasztalat 😉 18 l
2017. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!