Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyenek a magyar pasik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a magyar pasik?

Figyelt kérdés
A magyar nőket szépnek, vonzónak találják általában a magyar és a külföldi pasik is. Szerintetek mi a helyzet a magyar srácokkal?

2018. szept. 16. 20:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Hat a magyar pasikrol inkább ne beszéljünk....
2018. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Zöldek. Néha lila beütéssel.
2018. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Magyar Férfinek nincs párja
2018. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Az összes ugyan olyan!
2018. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Igaz! A magyar " Férfinak " bunkóságba nincs párja.
2018. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Mivel ugyanaz az anya neveli nevelő fel őket mint a lányokat ezért lehet belül érzelmesek,de nem mutatják ki a világért sem.

Azért nemcsak egyfélèk.

Vannak a luzerek meg a nyero típusok, akik hisznek magukban.

Szerintem az a baj velük h rohad bizalmatlanok, meg előítéletesek is. Náluk elkülönül a női férfi szerep. Nincs csak haverkodas két nem közt mert akkor már azt hiszik a másik akár tőle valamit. Ami még zavaró h nem hívők, inkább negatív dolgokban hisznek. Ami jó, jól lehet velük flortolni, vannak jó családapak, dolgosak. Szexmaniasok. És szerintem nők el is várják tőlük. Nem segítőkészek. Legtöbbjük anyuci elkapatta. Szr nevelést kaptak. Nem annyira figyelmesek. Testi dolgokban nem rosszak, de nem is a legjobbak. Sok a sunyi csaló, nincs bennük tartás. Nehéz helyzeteket kerülik félnek h az egojuk sérül. Mehet helyzeteket szivatasnak veszik.

Van amelyik helyes, van amelyik intelligens sok mindenről el lehet velük beszélgetni. Jobb lenne ha a mozit meg videojátékok hanyagolnak és inkább szerelesben barkacsolasban, kerteszkedesben lennének jobban otthon. Sok a gyáva, nem mondható el h bátrak.

2018. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
#6 Kicsit magamra ismertem.Azt hiszem kéne egy kert.
2018. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kérlek ne pontozzátok le egymást, még akkor sem, ha valakinek a véleménye lesújtóan negatív. Saját szubjektív véleményekre vagyok kíváncsi.
2018. szept. 16. 21:04
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Illatos kert :D
2018. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#6 Hasonlóan kezdtem el gondolkodni azon, hogy pl egy magyar apának és anyának születik egy lánya meg egy fia, akkor a magyar lányhoz/magyar nőhöz automatikusan egyfajta pozitív értékeket kapcsolunk, szinte egyfajta presztízse van, míg mondjuk a fiú testvére ehhez képest nagyon le van maradva ugyan olyan nevelés mellett is. Emiatt írtam ki a kérdést, hogy mások hogyan látják ezt.
2018. szept. 16. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!