Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti kezdenétek szexkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti kezdenétek szexkapcsolatba egy olyan lánnyal, aki külsőre nem vonz titeket, nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogy tudjátok megkívánni, hogy áll fel rá?
2018. szept. 17. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Régen belementem ilyenbe, ma már nem tenném.
2018. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten azert kell hogy vonzo legyen vagy kell valami hogy szexkapcsolat legyen!
2018. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez azért függ a nemtetszés mértékétől. Ha csak annyi, hogy nem taszító a külseje, de annyira nem jön be, akkor simán van rá esély. Nyilván ilyenkor a vonzalomhoz idő kell. Mondjuk egy társaságban megismerek egy lányt és jót beszélgetünk. Majd ez tovább megy és ha tényleg jól elvagyunk folyton, akkor simán kialakulhat vonzalom. Volt már rá példa. Illetve elesett, meg kicsit "sérült" lányoknál nekem elég gyakran kialakul vonzalom. Valakivel együttérzek, vagy sajnálom és segíteni akarnék, akkor nálam nagyon könnyen átcsap vonzalomba
2018. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mutass egy olyan csajt akire ne állna fel. Amúgy ez a nőtől függ, nagyon.
2018. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye kérdést, te összejössz olyannal, akivel nem működik a kémia? Nem. Akkor?
2018. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A külső csak egy dolog. Volt már nemegyszer olyan csaj, akinek a kisugárzása fogott meg ...főleg, amikor megtudtam, hogy milyen kis perverz rüfke, az határozottan beindított.
2018. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem menne. Kell hogy kívánjam,hogy akarjak hozzáérni.....
2018. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen csak ne legyen ápolatlan !
2018. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös, olvasd már el a hozzászólásokat és utána dumálj!

Kaptam pár privit is, kivétel nélkül azt írták, hogy nem kell, hogy bejöjjön nekik a lány.

Én ezt nem értem, de innen látszik, hogy a férfiak másképp működnek.

2018. szept. 17. 17:31
 10/15 anonim ***** válasza:

Másképpen működnek, de ilyen téren csak az okok mások, de ugyan olyanok a nők, mint a férfiak

Most 2 eset van a férfiaknál. Az egyik, hogy mindenkit meghúzna ami mozog és ezért nem fontos neki a külső. A másik, hogy alapból nem éppen az esete a lány, de idővel érzelmi okok miatt tetszik meg neki. Ha ez eljön, akkor már nyilván máshogy fogja látni a külsejét is.

A nőknél pedig ugyan így van olyan, hogy valaki nem tetszene, de mégis van vonzalom. Egy képen látná meg se fordulna ilyen a fejében, de közel állva hozzá mégis. Itt pedig a ferromonok a felelősek. Olyan vágykeltő hormonokat mint ami a férfiakban van még nem sikerült szintetizálni a nőknél. Csak feltételezhetjük, hogy vannak. De ilyen természetes testszaggal való kísérleteknél a férfiak tekintetében nem tudtak elérni eredményt. De a nőkre fordított esetben pedig nagy hatással vannak.

Szintetizálás nélkül ezt úgy próbálták vizsgálni, hogy mivel a férfiak ferromonjai tesztoszteron alapúak, így a magasabb tesztoszteron szinttel rendelkező férfiaknál egyértelmű eredményeket értek el. Ilyen kísérleteket többször is megismételtek. A ciklus termékeny szakaszában szignifikáns és bizonyított eredmény született, hogy nagyon befolyásolja a nőket egy magasabb tesztoszteron szintű egyed. Ezt megfordítva, ovulálásuk után a megnövekedett ösztrogén szintű nők nem váltottak ki ilyen reakciókat a férfiakból. Ettől függetlenül nagy valószínűség szerint a nők is termelnek, de feltételezhetően ez közvetlen a szexuális készültségnél szabadulhat fel nagyobb mennyiségben a nemi szervnél. Ilyen ferromon a férfiak péniszén is távozik, de ez nem vágykeltő, hanem nyugtató hatású.

Szóval a férfiaknál nem kémiai dolgok írják felül a külsőségeket, míg a nőknél igen

2018. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!