Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok előfordult, hogy pl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok előfordult, hogy pl tetszik egy fiú, és kíváncsiak voltatok mekkora lehet neki?

Figyelt kérdés
Esetleg volt hogy megkérdeztétek, vagy valami prakitka amivel viszonyítani lehet? :D

2018. szept. 15. 17:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Egy nap többször is előfordul .
2018. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Egy csomoszor előfordul
2018. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Állandóan azon jár az agyam
2018. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
(Vagy te vagy féltékeny,kisfarkú pasi)
2018. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Eric Griffin ***** válasza:
64%
A lányok soha nem gondolnak erre, csak a lélekre! Milyen praktika lenne már arra, hogy kinek mekkora a bréje... bár sokan szeretik azt gondolni, hogy ha valaki külsőségekkel villog, akkor azzal kompenzálni próbal.
2018. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Igen, előfordult már, de soha nem kérdeztem rá h mekkora..
2018. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Persze hogy, és az összes csaj azt reméli hogy nagy és vastag.
2018. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Igen

Mert ha túl nagy vagy túl vastag akkor szexre nem kellene

2018. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
#8: Jézusom ne legyél már ennyire álszent. Főleg azután, hogy előtted mindenki vette a fáradtságot az őszinteségre. Persze, hogy elkalandoznak a gondolattal. Vmelyik nap láttam egy szexi, érzéki, gyönyörű csajt miközben a buszon ülve folyamatosan meresztette a szemét a mellette állva kapaszkodó 185 centi körüli, sportos, jóképű fiún. Én kb csak cuckold mellékszereplő lehettem volna max, mert nekem 15 centis vékony, annak a srácnak meg lehetett vagy min. 18 cm. A nyugalmi állapoti "bulge-ja" (péniszdudor a farmernadrágban), kb akkora lehetett neki, mint nekem teljesen harcakészen. Kínos. Mondjuk nem is vagyok jóképű és magas, tehát nem fenyeget a veszély, hogy a csajok elmélkedjenek rólam. 🤣😭
2018. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Volt ilyen igen , kis beszélgetés után kéretlenül küldte a képet, jobb lett volna ha megmarad fantázia szinten.
2018. szept. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!