Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, amikor elmentek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor elmentek bulizni vágytok arra, hogy leszolítsanak titeket, felkérjenek táncolni?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom, hogy a pasik nem elég tökösek. Tényleg erre vártok, hogy megtegyék az első lépést? Ha a pasi nem tetszik nektek aki odamegy, az is jól esik?
2018. szept. 18. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám h vágyom rá, de igen sztem aki tökös az oda mer lépni a csajhoz, és ő kezdeményez. Én ezeket a pasikat kedvelem jobban.
2018. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Beszélni igen

Táncolni nem tudok 😂

2018. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám hogy vágyom rá, de jól esik ha megszólítanak vagy kezdeményeznek.
2018. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedvesen, nem bunkón. S tenyleg csak beszélgetni és tancolni igen. Ha durvan megprobal felszedni, arra nem.
2018. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

A pasiknál valahogy úgy kerek az este, ha egy kis pia és haverokkal való marhulás után be tudnak csajozni.

Nőknél valahogy hiányzik ez a gén és simán elvannak egész este a barátnők társaságában.

Sajnos én a rossz oldalra születtem és marhára irritál, hogy hiába igyekszem a maximálisat kihozni a külsőmből, akkor is kajakra képesek ignorálni egyes nők. Kb. mintha láthatatlan lennék, pedig elég magas és férfias jelenség vagyok alapból, nem létezik, hogy nem tűnök fel egy nőnek. Már ha a szeme sarkából meglát, akkor is észre kellene, hogy vegyen és legalább egy futó pillantással végig kellene mérnie. Nagyon fura viselkedés ez nekem.

2018. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az éjfél előtt ingyen belépés miatt meg az ingyenes welcome piaért miatt szoktam menni XD
2018. szept. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Max ha nem akar nyomulni. Ha csak simán beszélgetni akar akkor oké. 18L
2018. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretem, általában oda is jönnek hál istennek :D imádok táncolni :)
2018. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezért hagytam fel a partyzással(nem diszkó!!), mert nem lehetett egy szórakozóhelyen ellenni a barátnőimmel anélkül, hogy zaklatnának minket. nagyon sokszor erőszakosan léptek fel, fogtak le, szorítottak falhoz, szóval nem minden lány vágyik erre. sokan tényleg csak és kizárólag szórakozni szeretnének. ha az első gesztusokra és kérdésekre a nő nemmel felel, akkor azt legyetek szívesek nemként fogadni és békén hagyni a lányokat bulizni. sok esténk ezért lett annyira rossz élmény, mert lehetetlen volt oldottan kikapcsolódni.
2018. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: menjetek melegbárba, ott tuti nem zaklatnak a pasik.
2018. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!