Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy végre egyszer az életben leszólítsanak az utcán?

Figyelt kérdés

Semmi önbizalmam, mert nem vesznek észre a férfiak, pedig mosolygós vagyok, kedves arcú, igényesen öltözködöm és sminkelek.

Sosem szólítottak le, pedig annyira szeretném. Miért nem vesznek észre? :(


2016. nov. 16. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Észrevesznek biztosan, de a sok bunkó nőtársad miatt a normális pasik nem szólítanak le random nőket az utcán.

Ha viszont mindegy ki szólít le, akkor ajánlom az építkezések környékét.

2016. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Mert mindenki folyton siet valahova.


Valaki rám mosolyog, visszamosolygok, de alapvetően soha sem szólítottam le senkit az utcán, mert nem akarok senkit feltartani, vagy fél megállót beszélgetni, ami semmire se elég.


Lehet az is rátesz egy lapáttal, hogy sok történetet hallottam már lányoktól, hogy ez mennyire idegesítő.


22/f

2016. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom, mert nem 10-es csaj vagy.
2016. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem csak a "10-es csajoknak" (és pasiknak) van párjuk :)
2016. nov. 16. 14:55
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Gondolj arra, hogy a férfiak ugyanezt érzik, mint te. Én is. Nekem is jól esne, ha nem kéne kezdeményeznem, hanem leszólítanának a nők, de sose fognak. Te legalább nő vagy, veled megtörténhet. Velem sose fog.
2016. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

Engen is nagyon ritkán szólítanak le pasik az utcán kikéve ahol munkások vannak.

Veled ellentétben én nem vágyon rá,sőt.

Egy kis szemezés a buszon nekem bőven elég.

2016. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

"leszólítsanak az utcán?"

"Semmi önbizalmam"


A kettő kiüti egymást. Ha nincs önbizalmad, zárt állást veszel fel, tudat alatt azt gondolják nem vagy nyitott semmire.

Dolgoznod kell a kisugárzásodon-önbizalmadon-kommunikációdon. Dunát lehetne rekeszteni az ilyen önfejlesztő könyvekből, hajrá!

2016. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes... Engem még normális pasi sose szólított le, aki igen, az meg olyan is. Egy értelmes randi vagy telefonszámcsere nem jött még létre ilyen úton. Lehet, hogy bennem van a hiba. :)

De én sem értem, miért vágysz erre. Illetve miért jobb, ha az utcán szólít le egy vadidegen, aki szembe jön, mintha máshol, más körülmények közt mer odamenni és megszólítani valaki?

2016. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Költőnő? ***** válasza:
Egy építkezés.
2016. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem csak a 10-eseknek van párjuk. De szerinted az itt síró pasik leszólítanak "8 alattit"?
2016. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!