Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Attól tartok, hogy nem leszek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól tartok, hogy nem leszek vonzó, mert elhagyom magam. Depresszió és szex együtt, ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Nem érdekel már, hogy mit eszek vagy mennyire egészéges vagy sportolok-e. Konkrétan alig bírok kimászni az ágyból annyira depressziós vagyok. Ettől fuggetlenul sokszor van kedvem szexelni, de azt is csak olyan passzívan. Volt már valaki hasonló helyzetben? Egyébként még egyenlore csinos vagyok, de attól tartok, hogy csúnya leszek.
2018. szept. 18. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írhatsz ha gondolod.
2018. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A depresszió, az bizony haza vágja az embert, viszonylag gyorsan. Voltam, sikerült kilábalni belőle. Sok sikert kívánok,hogy sikerüljön! F
2018. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 StevenUp ***** válasza:
Annyira csak nem gáz a helyzet... Mitől vagy depis?
2018. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Mitől vagy depressziós?
2018. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Aki épp most szakít velem ő is egy depressziós lány de nem ezért lesz vége a kapcsolatnak, engem ez egyáltalán nem zavarna ha tudom a lányról
2018. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerős a helyzet, nem részletezném, hogy mik voltak a kiváltó okok, de ki lehet belőle kerülni. Persze ehhez az kell, hogy te is akard. Ha csak egy minimálisan, az is elég ahhoz, hogy elindul "visszafelé".

Nem sok mindent írtál le, így elég nehezen tudunk segíteni. A közhelyes dolgokkal meg nem igazán akarlak fárasztani, mert ha tudod, hogy ez depresszió, akkor tudod, hogy mihez is kéne, hogy kezdj, csak elindulni nehéz.

2018. szept. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha félsz ettől, akkor vegyél erőt magadon, unalomból emelgess pl súlyzót otthon...

(évek óta mélydepressziós)

2018. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszokat!:)


Elmentem már segítséget kérni, dolgozok ezen, hogy elmúljon, de kozben nagyon nehéz arra is koncentráljak, higy vonzó maradjak és ne hízzak meg vagy történjen hasonló.:D Az egy kezes súlyzó emelgetése amúgy tök jó ötlet koszi. Habár én lány vagyok, de biztosan többféle egykezes súlyzós gyakorlatot is tudnék csinálni. Valószínűbbnek tartom, hogy nem lesz kedvem hozza, de megadaom azért az esélyét, hátha elkezdem és utana már mas testrészemhez is kedvet kapok.:D


Azóta még annyi változott, hogy a gyógyszerek miatt már szexelni sem akarok. Más is járt már így? Hogy kezelte? A szex jó, de orgazmusom már nincs.

2018. szept. 29. 16:22
 9/11 A kérdező kommentje:

"Annyira csak nem gáz a helyzet... Mitől vagy depis?"


Pedig léteznek gáz helyzetek. Ha nem voltál még depressziós vagy nem nagyon tudod, hogy mitől lehet, akkor úgy nehéz erről beszélni. Az indokát ide nem szeretném kiírni.

2018. szept. 29. 16:24
 10/11 A kérdező kommentje:
#7
2018. szept. 29. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!