Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar a férfi furcsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a férfi furcsa szexuális dolgokat?

Figyelt kérdés
Magassarkúban lépjek a péniszére, megnyalni a lábam, meghúzni a hajam, beleélvezni a zoknimba és még sorolhatnám.
2018. szept. 19. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Mert az emberek furak. Inkabb ez, mint azok a nok akik a kutyajukkal dugnak, vagy azok a ven foszerekakik 3 eveseker eroszakolnak.
2018. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 StevenUp ***** válasza:
Mert nem okoz már neki maradèktalanul örömet a "hagyományos" szexuális élet
2018. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Elég bizarul hangzik, szerintem a szexben az lenne a fontos hogy mind két fél élvezze de ha neked ez nem tetszik akkor ne menj bele. Azt gondolom hogy ez az ötven árnyalat filmek és könyvek is rossz irányba visznek el sokakat mert miért kellene a másikat olyanra kényszeríteni amihez nincs kedve? De komolyan beleélvezni a másik zokniába és utána mi történik még vegye is fel...?
2018. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Azok nem furcsa dolgok,csak szexuálisan még képzetlen vagy. 😀
2018. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert egy papucs

Ez a fétise

Sub a pasi

2018. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A láb nyalás nálam is belefér mert szerintem férfi szemmel rettentő szexi egy női láb, némi kiegészítőkkel meg pláne.

Én olyan vagyok hogy ami izgató és szép azt szeretem a számban is érezni.

Nyílván más férfi is így működik, de a gusztustalan perverz dolgokra nem vágyom.


F/42

2018. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Így van, ez az alázásról szól.

Nincs ebben semmi.

2018. szept. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert ki van nyílva a szexualitása. Ő egy művelt szexualitású ember. Mielőtt még itt perverznek meg aberráltnak gondolod.
2018. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 5/8

Igen nyilván a subdomina téma lehet az oka. Ezt mindenben keresni kell.

A női haj tépése, meg a zokniba durrantás az tuti ilyen sub dolog lehet.

2018. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert lábfétises, aki szereti a domináns dolgokat. Én is lábfétises vagyok, de nálam vannak határok.
2018. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!