Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már olyan, hogy alkalmatok lehetett volna lefeküdni egy nővel, vagy legalábbis közel álltatok hozzá, de nem tettétek meg és utólag megbántátok, hogy akkor nem éltetek a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

2018. szept. 19. 11:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem már többször is...
2018. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Igen, volt ilyen.
2018. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
Volt.
2018. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%

Ne hogy azt hidd már hogy minden nőt meg kell dugni aki szét teszi a lábát.

Igen volt nekem is több ilyen, azóta is örülök hogy nem történt meg. Igaz hogy azóta is csúnyán néz a csaj, de jól van ez így.

2018. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Igen volt már ilyen, de sajnos utána meg meggondolta magát és így nem volt több lehetőség
2018. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%

Igen, volt ilyen.. Szakitas utan volt a csaj, szinte 99% hogy benne lett volna. Nem mondta konkretan, csak utolgatott. En nem leptem, nem akartam, hogy utana meg az legyen, hogy kihasznaltam a serulekeny allapotat.


Igazabol banom egy kicsit...

2018. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
Igen, èn nem lèptem.
2018. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%

Mindössze egyszer fordúlt elő mert engem valamiért kerülnek a nők, de mikor volt ez a lehetőség gondoltam akkor most visszavágok és én nem tettem meg.

Utólag sem bánom a dolgot, sőt büszke voltam a döntésemre , hogy végre még ha egyszer is de én is tudtam valakit elhajtani.


F/42

2018. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Volt, de többre tartottam a baráti viszonyt...aztán megbántam.
2018. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Williamspear ***** válasza:
60%

Fiú vagy lány vagy kedves Kérdező?

Miért érdekel? :)


Volt, s a mai napig sajnálom, hogy nem éltem a lehetőséggel és elmafláskodtam! :D


A szomszéd lány volt a történetben... Egy nyári napon kifeküdt napozni a kertbe, s amikor észrevette, hogy meglestem, levette a bikini-felsőjét. Természetesen hanyatt feküdt a napozóágyon és szépen kifeszített. Majd amikor kimentem a teraszunkra, akkor átszólt a kerítésen, hogy nem mennék át segíteni neki, mert vett egy fényképezőgépet és szerinte nem működik rajta rendesen a makró funkció. Meg tudnám-e nézni, hogy mi a baja...


Tartok tőle, hogy alapvetően nem a gépe makrófunkciója érdekelte, hanem sokkal inkább a hevesen dudorodó fürdőnadrágom... :D

2018. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!