Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belefér ez egy hetero életbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér ez egy hetero életbe?

Figyelt kérdés
Az hogy egymasnak kiverjük szerintetek az még belefér? Nektek volt ilyen?

2018. szept. 21. 20:30
1 2
 11/20 anonim válasza:
2018. szept. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Gaaaaaaay
2018. szept. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%

Legalább ti nem a melegeket akarjátok kiverni, meg összeverni, ez is már valami.


Mondok amúgy valamit: Ha őszintén megnéznénk, kiket érdekel ámblokk ez a faroktéma és farokműveletek leginkább, akkor a heteró férfiak igen csak elől járnának, nők, passzívok meg valahol leghátul, az a nagy helyzet. Majd ha megveszel a haverod testéért, netán úgy beleszerettél, hogy nem látsz a rózsaszín ködtől, akkor visszatérünk erre a kérdésre.

2018. szept. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%

#13

Hát nem tudom, én elég heterónak tartom magam, és még a saját farkam is csak max olyan szinten érdekel, hogy mit csinál vele egy nőnemű egyén. Nem szoktam nézegetni, fogdosni, méricskélni, beszélni róla (hozzá??) stb.

Akit a farok izgat, az minimum bi, de inkább bu. Egy heterót a női test izgat, és minden, ami nőkkel kapcsolatos, nem a saját vagy valaki más farka. Szerintem.

2018. szept. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
igen előfordul
2018. szept. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
10%
Ha egy ember barmilyen modon a sajat nemehez vonzodik, vagy tesz barmit, ami arra utal, nem kell fenyezni, homar es csa... Merthogy normalis ember abszolut heteronak szuletik es semmit nem tesz, amivel csak a gyanu is felmerulhet, hogy valami nincs rendben nala fejben.
2018. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%
Sztem meg igen.ha egy heteto kveri a bsratja elott ,egy szobaban elnek,szert tedzi,mert havetok,mas elott biztos nem tenne,,tudja a baratja nem kattan ra,es nem egymadracizgulnak,indulnak be.csinaljak,mert kulon kulon is teszik,
2018. szept. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%
Az utolsó még írni sem tud, de nyomatja a nyílt társadalmas libsi témát. Háhá. Sajnos lepontozó cuncukáim nem, nem fér bele ,hogy egymásnak cibálják a lőcsöt.
2018. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
40%
Na ja. Együtt verni lehet, de egymásnak nem. Mi régen gyakran rendeztünk verőversenyt, hogy ki lő magasabbra, de sose jutott eszünkbe a másikét megfogni. Repkedett minden felé az anyag, sokszor nem találtuk meg, aztán meg észrevettük másnap haverom anyjának fülbevalóján, de akkor már meg volt száradva.
2018. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
70%

Nem hetero aki ilyenben részt vesz, viszont azt tapasztaltam én is hogy sokaknál megvan ez a kíváncsiság.

Hetero életbe nem fér bele, de nem kell senkinek tudni róla hogy ez is izgat. Csak kettőtökre tartozik és ha el tudsz számolni a lelkiismereteddel, miért ne csinálhatnád?! Nem ártasz vele senkinek.

Az biztos, hogy kevés ember tolerálja a témát és ha netán egy haverodnál bepróbálkozol aki nem vevő rá, nem lesz kellemes az érzés! A barátság tuti rámegy és még az is lehet hogy elmondja valakinek ami megint csak rossz lesz neked. A vágyat visszafogni nem kellemes, a Te döntésed mit vállalsz be.

Elfogadást, megértést ne várj a témában senkitől!

2018. okt. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!