Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknál egyetlen kaland is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknál egyetlen kaland is homóságnak számít vagy annyi belefér egy heteró fiúnak is?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyan esetekre, hogy pl a srácoknak stabil barátnőjük van, de azért edzés után az öltözőben vagy tusolóban megesik ez-az. Persze nem 100%-ban mindenkivel, de nem is annyira kivételes helyzet.


Az ilyen kalandok homóságot jelentenek vagy pl kamaszkorban belefér a természetes kíváncsiságba?


2015. jan. 16. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/148 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyértelműen homóságnak számít. Egy hetero fiú egyszerűen nem fantáziál más fiúkról, nem indítja be ilyesmi. Nem tudom, mit értesz azon, hogy "nem is annyira kivételes helyzet"; gondolom lány vagy, azért van ilyen életidegen fantáziaképed arról, hogy mik történnek egy öltözőben. Elárulom, semmi sem történik. Még csak meg se nézzük egymást, mert senki nem szereti a farkát mutogatni mások előtt. Lehet persze, hogy én maradtam ki valamiből, de én nem hallottam még ilyenről. Mondjuk nem is sok embert ismerek, aki bevallottan meleg.
2015. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/148 anonim ***** válasza:
26%
Hogyan is gondolod? ÁÁÁÁÁ nem vagyok ...... csak fiuként éppen csak bekapom a barátom fa.zát? vagy se..be.urhat?
2015. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/148 anonim ***** válasza:
100%
Torrente c. Film megvan?
2015. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/148 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy olvass utána a.Kinsley skálának.
2015. jan. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/148 anonim ***** válasza:
30%
nem fér bele. ha heteró vagy akkor normál esetben undorodsz az ilyentől, tehát ha csak nem erőszakolnak, te egy ordas nagy búza vagy, ha megköcsögölnek, vagy te köcsgölsz meg valakit.
2015. jan. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/148 A kérdező kommentje:

dehogy! semmi köcsögölésről nincs szó!


Mindegyikünknek bnője is van, de azért edzés után olykor megtörténik egy "térdelés", legutóbb még úgy is, hogy a bnőm kint várt (más nem, az már tényleg búzaság lenne, pl. se..be..rni, na az durva lenne).

Ezért kérdeztem, hogy ez mennyire jellemző más sportágaknál vagy olyan helyen, ahol egy adott fiúközösség van. na mindegy.


De azért azt is túlzás állítani h sehol nem történik semmi. Tőlünk függetlenül is, igen sok hasonló helyről hallom, hogy történnek bizonyos dolgok, az más kérdés, hogy persze nagy tabu és szigorúan kuss van róla.

De igazuk van azoknak akik azt mondják, hogy ami az öltözőben történik, az ott is marad, szal lehet h kár volt ide is hoznom ezt a kérdést, még így névtelenül se fogja senki beismerni vszínűleg.

2015. jan. 17. 00:29
 7/148 A kérdező kommentje:

Azért ez nem ilyen egyszerű. Igen heteró vagyok, és meg se erőszakoltak.

Azért nem ennyire fekete-fehér a világ.

De akkor valaki olyan is leírhatná a tapasztalatait, aki sokat van edzőtáborban vagy napi szinten edzéseken.

2015. jan. 17. 00:31
 8/148 anonim ***** válasza:
97%

Elég szomorú, hogy valaki még magának sem meri beismerni, hogy adott esetben biszexuális és aztán még hülyeségeket is beszél.


Azt, hogy mi vagy, nem az dönti el, hogy minek akarod gondolni vagy hinni magad. Ha felizgat az, hogy egy másik pasi kielégít orálisan vagy te őt, akkor nem vagy hetero. Ez szimpla tény.

2015. jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/148 anonim ***** válasza:
96%

Heti 4 Judo edzésem van. De ilyenről még nem hallottam... 27en vagyunk egy 15-20 fős öltözőbe, de még elő nem fordult... Az más hogy az egyik haver tusolt edzés után, mi meg rácsaptunk a seggére judo övvel és elrohantunk, mert annak semmi szexuális töltete nem volt..

amit te leirtál az egy nagyon bisex dolog :SSSS

2015. jan. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/148 anonim ***** válasza:
84%
Osszegezzuk? AZ oltozoben leszopjatok egymast, mig teged kint var a baratnod, es Te azt allitod hetero vagy. Mondjuk, elhiszem, hogy nehez bevallani magadnak, hogy mas vagy. De gondolkozz el a dolgokon.
2015. jan. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!