Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel mégis mit akarhatott?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mégis mit akarhatott?

Figyelt kérdés

Akikkel beszélgetek itt illetve követik a válaszaimat,tudják ,hogy közel 2 hónapja szétmentünk kislányom édesapjával!

Tegnap volt itt látogatni

Megkérdeztem Tőle,hogy -Hogy vagy?

Ő felelt rá,hogy Fáradtan,hosszú volt az éjszaka.... (sanda vigyor a száján)

Mondtam neki,hogy -Aki éjjel legény az nappal is legyen az ezzel egyet értett

Aztán egyszer csak megszólalt,hogy Nyugtassam meg,hogy azóta voltam már másik faasszal....

Köpni nyelni nem tudtam ,hogy ez aztán milyen kérdés? Miért érdekli őt a nemi életem

Mielőtt jönnétek azzal hogymert erre izgul nem! Ő nagyon nem az a tipus


Szóval meg mondtam neki ,hogy -Nem dehogy! Eszembe se jutott! Mégis hogyan és mikor!??

Hát ha anyumék át jönnel unokázni...


Mondtam neki hogy : ugye nem gondoltad ezt komolyan hogy eljönnek a Szüleim én meg le lépek b....szni

Jött azzal ,hogy Hát miért Felnőtt ember vagy!

Ez után letártam a témát

Meg mondtam neki h Előbb téged felkell dolgozni mert nehezen emészthető vagy és egy jóidőre el vetted a kedvem a Pasiktól

Szóval veled voltam utoljára (Júli 19.-én).

Aztán elkezdett azon nevetni,hogy De zavarba jöttem a kérdéstől!

Hát baaaszkiii pont nem ilyen kérdésre számítottam ! Pont tőle!!!!!



Annyit Tudni kell a mi kapcsolatunkról,hogy Neki Én voltam a 2. Nő az életében vagy az első mert mert nem tudta megmondani hogy az előző csajánál jó melyre dugta a dolgot mert a csak volt 150 kg..

Szóval Én addig amíg nem terveztünk babát nyitott voltam

Szó szerint küldtem csajozni,prostizni ,hogy élje ki magát! Mert mondom majd nem család mellett kell megbolondúlni ,hogy hát nem élt!!!

Sose ment el nőzni pedig engedtem


Aztán most jött rá ,hogy igazam volt

Na de mind1 ez van

Bocsi ha ennyire kusza lett de remélem a lényeget sikerült dekódolni

A válaszokat előre is köszönöm

Szép Napot Nektek

Puszi Mindenkinek ! ;)



2018. szept. 23. 07:27
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Bocsi az elírásokért

Szóval a csaj volt 150 kg

2018. szept. 23. 07:33
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
"akikkel beszelgetek itt vagy kovetik a valaszaimat". mar bocs, de ez nem egy forum vagy egy a kozossegi eleted potlasara valo hely, ugy ird ki a kerdest, h a valaszadokat szolitod meg, nem a "kovetoid". ha azoktol kerdezed akik ezt mar eleve tudjak, miert nem privatba irod meg nekik? vagy azoknak akik a kerdeseid olvassak mi koze ahhoz, h ki tud a maganeletedrol?
2018. szept. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az a véleményem, hogy nem itt kéne a intim életedet kiteregetni, ennek a kérdésnek se eleje se vége, csak meg akartad ezt osztani másokkal is, esetleg megerősítést kapni, hogy jól tetted, hogy szétmentél vele, és hogy miért mondta ezeket? Mert valószínűleg ilyen ember, de ha nem, mi honnan tudhatnánk, neked kéne ismerni.
2018. szept. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Túl kevés az infó ahhoz,hogy bármelyikőtökről is véleményt alkossunk.
2018. szept. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

2-es igazad van!

Rossz volt a fogalmazás

3-as igazad van

De nézd a lentebbi kérdéseket szerintem nem csak én teregetem itt ki az intim életemet!

És miért ne lehetne???

Ez egy ki..bszott Anonim oldal!!!!

2018. szept. 23. 07:50
 6/28 A kérdező kommentje:

4-es

Mi az amit még tudni szeretnèl?

2018. szept. 23. 07:51
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
oke, tovabb is elolvastam. ennek semmi koze a szexualitashoz, ezt az emberek vagy a csaladi kategoriaba ird ki. a "puszi mindenkinek" is egy facebook csoportba valo, nem ide. en egyszeruen nem is tudom megerteni, h most ez mi is volt? te azt hiszed, h a szexualitas kategoriat azert hoztak letre, h te itt valami kozossegi eletet rakj ossze es ugy erezd magad, mintha egy 50fos facebook csoportba lennel? eleve egy konkret kerdest se tettel fel, csak elmeselted a storyd a "kovetoeidnek". elegge egoista vagy. de elarulok egy titkot, attol, h kint a neved ez meg mindig egy olyan oldal, ahol a szabalyok rad is vonatkoznak, igy, ha legkozelebb kerdesed van es nem csak baratok hianyaban szeretned megosztani a storyd vkivel akkor: ird a helyes kategoriaba, konkretan a kerdesed tedd fel mindenfele mellebeszeles nelkul. a storyd megosztasara pedig ott a privat uzenet lehetoseg, ne ezt az oldalt spammeld tele ilyen hulyesegekkel. jelentettem a kerdesed egyebkent, remelem minnel jamarabb leszedik
2018. szept. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Rossz volt a megfogalmazás ne hatagudj

Nem vagyok egoista

Dehogy

A kérdésem meg az volt h mit akarhatott aztal h megkérdezte vagyis mondta h nyugtassam meg,hogy voltam mássikkal azota?

2018. szept. 23. 08:07
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj. amugy gondolom feltekeny volt
2018. szept. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Kapcsolat elején nagyon féltékeny volt

De amúgy nem igazán nagyon el laposodott a kapcsolatunk

Az aggresszív viselkedése miatt raktam ki

Meg mire legyen most Féltékeny?

Neki lett szakítás után 2. Héten Új Nője

És nem nekem lett új Pasim

2018. szept. 23. 08:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!