Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki sokáig azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki sokáig azt gondolta, hogy örökre szűz marad aztán végül mégis lett barátja/barátnője?

Figyelt kérdés

Légyszi leírod a korodat?


21F


2018. szept. 3. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem gondoltam, hogy szűz maradok, de 28 évesen vesztettem el.


Tegyük hozzá: ez azért is volt, mert nagyon vallásos voltam, és akkor tilos volt nekem a házasság előtti szex.


A poén egyébként az, hogy a csajt - akivel dugtam - itt ismertem meg az oldalon. :D


Szóval kitartás testvérem, ha én 28 évesen megdugtam egy nőt végül, és nem kellett prostihoz mennem, neked is össze fog jönni, és te még nagyon fiatal vagy.


Csak ismerkedj folyamatosan, ne törődj a kudarcokkal, hanem éld meg tapasztalatként, és lépj tovább mindig.

2018. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%

En úgy gondoltam h egy szűz punci maradok...de hoppá elég gyorsan elvesztettem

Így jött ki

2018. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, még jó hogy zacskód van, nem pinád. Kinek akarod beadni hogy te nő vagy?
2018. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Öcsém.....rólam mindenki tudja h nem zacsim van...le vagy maradva haver
2018. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Hát persze, kamuzd hogy nő vagy, egy nőnek mióta szőrös a segge?
2018. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 38 évesen még mindig szűz vagyok.

Nagyon szeretném elveszteni de félénk vagyok.

Prostihoz nem merek menni.

2018. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
B...dmeg...p..csam van te...
2018. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Én is azt hittem, hogy örökre szűz maradok, de aztán 24 évesen találkoztam egy férfival, akivel szexkapcsolatom lett :) életem legjobb döntése volt belemenni.
2018. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%

Én biztos voltam benne, hogy örökké szűz leszek, mert iszonyú ronda vagyok. Ahhoz képest az első szerelmem is összejött volna velem, amikor végül is összeszedtem a bátorságom és 1 év titokban leskelődés után kezdeményeztem nála. Végül mégse vele voltam, mert lényegében sorban álltak a számomra vonzó, jó pasik, pedig elég sajátos az ízlésem.

Egyébként bárcsak szűz lennék még, mert sose élveztem a szexet az undorító külsőm miatt, mindig görcsös volt és erőltetett.

Semmi jó nincs a jó pasikkal való kavarásban ha te magad szarul nézel ki :(

2018. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy szűz maradok örökre. Prostihoz nem mentem, de egyetemen lett egy barátnőm, aki kezdeményezett, csak aztán a járás alatt kiderült, hogy ő is szűz és hogy fél elveszíteni. 4 hónap múlva sikerült rábeszélni, akkor megtörtént, annyira nem volt jó, mert fájt neki és később se élvezte a szexet. Neki csak egy barát kellett, a szex annyira nem volt fontos. De végül lett egy másik barátnőm, akivel az elsőt megcsaltam, vele szuper volt a szex, de más téren vállalhatatlan volt. És lett egy harmadik, majd negyedik, majd sol szexkapcsolat. Ha szűz koromban valaki azt mondja nekem, hogy ennyi nőm lesz, nem hittem volna el.

Nem vagy lekésve semmiről.

2019. máj. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!