Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk és férfiak, a ti szemetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, a ti szemetekben egy prostituált értéktelen emberileg?

Figyelt kérdés
(Nem, nem vagyok örömlány.)
2018. szept. 24. 00:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy is. Ember mint bárki más
2018. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

Valószínűleg értéktelen, de nem feltétlenül.

Aki erre képes, az minimum sekélyesebb erkölcsi nézeteket vall, de lehetnek olyan kiváló emberi értékei más téren, hogy azok kompenzálják, de azért szerintem ez ritkaság.

Olyan lánnyal voltam már, aki később lett profi, de akkor már nem volt köztünk szex, lényegében én pénzért még sohasem dugtam.

Nem ítélem el, de nekem nem volt erre szükségem.

Az olyan nőket sem szeretem, akiknek bőven van partnerük, ha túlzsúfolt az ágy, akkor én nem fekszem bele, vannak ott már elegen rajtam kívül is.

2018. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem értéktelen, egyet akivel rendszeresen voltam úgy volt hogy randira hívok és el is jön de a végén nagyon csúnyán nemet mondott és közölte hogy én egy ügyfél vagyok számára, de nem a prosti sága miatt szakítottam meg vele minden kkapcsolatot. Egy prostit is akkor tudok megvetni ha elkezd játszmázni, húzza az időt, több pénzt kér, stb... Tudjátok.
2018. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

Semmiben nem nézem egy olyan nőhöz képest aki takarításból vagy bármilyen kemény kétkezi munkából tartja el a családját, keményen küzd hogy mindenük meglegyen.


Inább élnék egy ilyen szegény nővel, mint egy luxus körülmények között élő prostival aki anyagilag mindent megad.

2018. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nem értéktelen.
2018. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14%

A női nem megszégyenítője tehát nem!

Mivel nem kedvelem a nőket és aki valamilyen módon árt nekik az nekem jó!


F/42

2018. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az okok is mindig mások, de általában nem csak egy oka van. Illetve az indoklás az jobb szó rá mint az indok. Szóval az indoklástól függetlenül különbözőek is személyiségben és egyéb emberi dolgokban.

Ehhez hozzájön, hogy a nem hivatásos lányok is milyenek tudnak lenni.

Összegezve nyilván zömében valamivel kevesebbek a szememben, de törvényszerű, hogy van olyan örömlány, aki jóval többet ér a szememben mint sok nem hivatásos. Olyan hatalmas különbségek azért nincsenek nagy átlagban.

2018. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2018. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mikeXxX ***** válasza:
Számomra az mert nem szorulók rá de sok ember meg szereti ezért kell a társadalomnak .
2018. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!