Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maximum mennyit várnátok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maximum mennyit várnátok az első szexel egy 30 feletti szűz nőre 10 évvel idősebb pasiként, mint ő?

Figyelt kérdés
Nektek pasiként mennyi lenne reális idő? Nyilván nem évek, mivel nem tiniszerelem, de egyből ágyba rángatni se kéne, ha nem szeretné még...

2018. szept. 24. 16:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%
Ha egy nő 30 felett még szűz, akkor ott nagyon komoly problémák vannak. Én a helyedben inkább hanyagolnám a hölgyet, mert előreláthatólag nem lesz sok örömben részed a jövőben.
2018. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen tényleg létezik ?

Ezt tőle kell megkérdezd ,hogy szándékában áll e végre elveszíteni.

Beszelj vele. Felnőttek vagytok.

2018. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 mikeXxX ***** válasza:
37%
Egy percet sem lehet lepontozni de az a nő tuti frusztrált meg egyebek 30+ és szűz ott van némi gond tuti meg valaki 40 felett nem hiszem hogy épp erre vágyik .
2018. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy nem is akarja elveszteni, ha eddig sem tette. Akkor pedig nem azon múlik, hogy te mennyit akarsz rá várni, vagy itt milyen tanácsot kapsz e téren.
2018. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

Bocsánat, de ti láttok?

"Nektek pasiként mennyi lenne reális idő?" Egy férfi mikor fogalmazna így? Sehol nem írja, hogy ő a férfi.

Konkrétan kismilliomodik kérdése a kérdezőnek. Amennyit a kérdező szeretne, hogy várjanak rá szerintem, az alatt bőven kiderül, hogy nem normális, szóval le is lép mindenki

2018. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%

A pontos válasz úgy jön ki, hogy beszélgetsz vele, és megkérded, miért maradt szűz, és ha azt mondja, az igazira várt, és te tudod hogy te vagy az, akkor vársz ameddig kell.

Gondolom 2-3 hónap alatt mindenkit ágyba lehet cipelni. De annyikat én is vártam már.


De ha mint mondtad már régi szerelem, akkor le kell porolni a muffot, és hajrá! :-)

Az érzéseidet mi nem ismerjük, és azt sem meddig bírod uncia nélkül!?

2018. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
31%
30 felett a második-harmadik randin az optimális az ágyba bújás. (Elvégre nem tiniszerelem.) Tovább váratni a másikat nem korrekt.
2018. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
4%
Gáz vagy kérdező!!!
2018. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így megválaszolhatatlan szerintem, ez mindkét felen múlik, a te toleranciádon ugyanúgy mint a szíved választottjáén. Ha készen állsz rá és szeretnéd hogy megtörténjen akkor ne hezitálj túl sokat.
2018. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
70%
Max 3hónapot várnék.
2018. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!