Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti milyen szexuális jeleneteke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen szexuális jeleneteket raknátok bele a Death Note animébe?

Figyelt kérdés

Tudom, ezt sokan ismerik ezért kérdeztem pont erről.

Nagyon szeretem Kirát, az egész animét szerettem. Ez így szuper ahogy van, de bele gondoltam milyen lenne egy kis szex jelenettel, cenzúrázatlannal.



2018. szept. 24. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Én is bírtam volna, ha lett volna néhány erotikusabb jelenet Light és Misa között. Kedvelem a kamidere-yandere párosukat.
2018. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező tudtad, hogy a halálistenek csak az almát eszik meg?
2018. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És te, hogy én leszek az új világ Istennője?
2018. szept. 24. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Egyetlen egy dolgot változtatnék meg: a lábmosós jelenet helyett egy gyors szopást raknék bele.
2018. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semelyiket se. Nem erröl szól :)
2018. szept. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen szexjelenetet nem raknék bele. Ez nem az az anime amit a dugásért néznek.
2018. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!