Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek, ha a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a barátomat csak a popószex izgatja fel?

Figyelt kérdés

3 és fél éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk ismerkedős részében megbeszéltük a vágyainkat, és én nem akartam semmiféle popós játékot, simogatás se, semmit. Nekem is volt olyan vágyam, ami neki kizárt. Megbeszéltük, hogy fontosabb a kapcsolatunk egy-egy vágynál és félre tudjuk ezt tenni egymás kedvéért.

Nem is erőlteti a dolgot, de már csak akkor izgul fel, ha a fenekemet fogja, látja, stb. Hiába mászok rá meztelen felsőtesttel mondjuk, örül, de nem izgul fel. Ha este 6 takarón keresztül hátulról hozzám bújik, egyből feláll neki.


Én utálom az ilyesmit, de őt meg csak ez izgatja. Ilyenkor mi van?


2018. szept. 24. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Megszoksz vagy megszöksz.

Azaz vagy “feléldozod” az ánuszod a kapcsolat kedvéért, vagy megbeszélitek, hogy ennyi volt, szép volt, jó volt.

Egy ember nem képes a vágyait mindenféle következmény nélkül kidobni a kukába.

2018. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
*feláldozod
2018. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Ha CSAK a feneked az mar nagyon gáz, s nem kene vele lenned

Ha az IS, akkor csak egy vágy. Esetleg probáljátok ki, hatha megsem lenne olyan rossz. Cserébe pedig ő id menjen bele a te vagyaid közül egybe.

Ha semmi más megoldás nincs, akkor sajnos szakítás...


22L

2018. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Ha szimplán csak egy vágy lenne, a részéről, mint amilyen a tiéd is, akkor el tudná engedni. Ez viszont nagyon gáz, hogy ő csak a fenekedre izgul! Ez semmiképp sem a te hibád, nem neked kell alkalmazkodni az ő igényeihez, mert nem normális a viselkedése!

Nem kell belemenned semmibe, mert azzal csak az aberációját támogatnád! Neki kellene valahogy átkapcsolni az agyát!

Ha nem változtat, hosszútávon tönkreteszi az önértékelésed, és a kapcsolatotokat! Te nő vagy, izguljon a puncidra, a melledre! Ha csak az ánusz érdekli, arra ott vannak a pasik!

2018. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Bence_ ***** válasza:
53%

Ő mit mond erről?

Ha tényleg csak az anál izgatja akkor ott.. az egy nagy beszélgetés.

Kíváncsi vagyok, hogy mi az a dolog ami neki kizárt?

2018. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Vannak a cici és vannak a fenékpárti pasik. Azért mert a fenekedet fogja, még nem biztos, hogy anált akar.

Mondjuk gyanítom, hogy egy kicsit már unja a szexet, szóval valsz. nem elég változatos. Ideje lenne bevezetni valami extrát (ha nem is az análszexet, de valami izgis dolgot)

2018. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Úgyis vele maradsz de ilyenkor kell váltani.....
2018. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta korábban, hogy így döntött, amikor összejöttünk és hogy engem akar. Pár éve felajánlottam, hogy csinálhatja mással, prostival, vagy valakivel akivel csak ezt csinálja, de ezt elutasítja. És ez az, ami neki kizárt, hogy mással is vagy többesben legyünk.
2018. szept. 24. 18:10
 9/15 Bence_ ***** válasza:
31%
Neked lenne igényed másra?
2018. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bence_ ***** válasza:
31%
Leesett, azért mondtad, hogy ott élje ki magát, de akkor anális szexről van szó?
2018. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!