Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek, ha a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a barátomat csak a popószex izgatja fel?

Figyelt kérdés

3 és fél éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk ismerkedős részében megbeszéltük a vágyainkat, és én nem akartam semmiféle popós játékot, simogatás se, semmit. Nekem is volt olyan vágyam, ami neki kizárt. Megbeszéltük, hogy fontosabb a kapcsolatunk egy-egy vágynál és félre tudjuk ezt tenni egymás kedvéért.

Nem is erőlteti a dolgot, de már csak akkor izgul fel, ha a fenekemet fogja, látja, stb. Hiába mászok rá meztelen felsőtesttel mondjuk, örül, de nem izgul fel. Ha este 6 takarón keresztül hátulról hozzám bújik, egyből feláll neki.


Én utálom az ilyesmit, de őt meg csak ez izgatja. Ilyenkor mi van?


2018. szept. 24. 17:37
1 2
 11/15 anonim válasza:
74%
Ha szexuálisan nem illetek egymáshoz az hosszú távon nagyon rossz, tudom, mert nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol a lány visszafogottabb volt jóval szexuálisan, mint én. Az nem megoldás, hogy prostihoz küldöd, most őszintén ha megtudnád, hogy volt valakivel nem zavarna? Ha szeretnél erről beszélni nyugodtan írj privátba. Van pár tippem, hogy mi menthetné meg esetleg ezt a kapcsolatot, de hosszú lenne ide leírni.
2018. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
13%
A végbélnyílásod látványa, illata, a feszes izomgyűrű szorítása, vagy annak akár csupán gondolata is megigézi őt.
2018. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
Én meg örülnék annak ha találnák olyan lányt aki szeretne, és kapnák tőle puncit minden este. Nem kellene a popsi, ha van punci.
2018. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
20%
Vagy megadod neki te vagy mástol megkapja majd!!
2018. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

mmmmmhhhh popsiba isteniiiiiii! sokkal tovabb tudom ugy lovagolni! imadom ha a popomat keri a pasi aki eppen van!

persze teozve ket pasival megjjobb ha lovaglas kozben kap a szajam is!!-(39N)

2020. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!