Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyit keresnék prostituáltké...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit keresnék prostituáltként itt Magyarországon vagy külföldön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy itt Magyarországon mennyit keresnék 1 hónapban körülbelül? És külföldön?

Hol találok ilyen munkát hirdetéseket hogy tudok jelentkezni? Mit kell tudni ezekről?



2018. szept. 25. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

változó.

függ a munkavégzés helyétől s módjától


rabbértől csilliárdokig terjed a spekrtum.

egy átlagos lakáson dolgozó prostituált javarészt fix vendégkörrel saját magának dolgozva havi 6-800 ezer közt is megkereshet, persze önmagára költenie kell, hiszen a tip-top kinézet nem olcsó dolog.

2018. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
hát az edzésen, kaján meg pihenésen kívül nem kell más hogy valakinek jó alakja legyen.... A jó alak meg a baszhatóság a lényeg ebben a szakmában. A fején úgyse tud túl sok mindent változtatni.
2018. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

és hol lehet ezt megtalálni ?

hogy valaki prostituáltként dolgozhasson.

2018. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom kivesz egy lakást, aztán felad egy hírdetést valamelyik erre szakosodott oldalon. Csak ugye először idő kell, hogy jól keressen vele, meg ez sok mindentől függ, külső, igényesség, hozzáállás. Én jártam úgy pár éve, amikor még prostiztam, hogy a "randi" utáni napon felhívott a prosti, 21-22 éves csaj volt ha jól emlékszem, hogy nem e tudnám kisegíteni egy kis pénzzel az albérlethez. Na neki nem ment jól a szekér, mondjuk nem is csodáltam, "Jaj, így fáj, máskép csináljuk, úgy sem jó" addig szarakodott, amíg lelohadt a "lelkesedésem". Sokáig nem is hírdetett utána.
2018. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itthon 2000Ft/ oboa- a csillagos égig! Kit hogy lehet lehúzni. Ha nagyon kell a pénz, akkor még lehet hogy ez alatt is elmegy valaki! Betanítást vállalok!
2018. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Itt egy csaj írt róla 5 éve blogot, azóta szerintem bevételek és kiadások is 1,5-szeresére nőttek.

[link]

(a linkben egy betüt szűrő miatt ki kellet hagynom.)

2018. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem is kell hogy nagyon szép legyen fontosabb a hozzáállás,kedvesség.Egy átlagos nő is kereshet jócskán.Ha ilyen egy megyeszékhely nagyságú városban óra/15000 ebben 2 aktus meg natúr francia minimum benne napi 3-4 vendég tuti.Számold ki.
2018. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább keress egy sugar daddy-t. Ők fizetnek havonta pár találkozóért 200-300 ezret vagy annál többet is. A dolog előnyei, hogy nem járkál benned naponta 3-4 pasi, nem kell olyannal szexelned, aki nem tetszik(én semmi pénzért nem tudnék olyannal), és még elvisz utazásokra is. Plusz emellett van időd rendes munkát is végezni, szóval nem lesz feltűnő a dolog.
2018. okt. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!