Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet az, hogy míg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy míg Magyarországon az átlagos péniszméret 14,99 cm, addig a gyakorikerdeseken tízből kilenc férfinak legalább 20 centis szerszáma van?

Figyelt kérdés

NEM PROVOKÁCIÓ. Pusztán egy megfigyelésen alapuló kérdés.


Számomra rejtély.

Itt egy térkép az átlagos pénisz méretről erektált állapotban, országok szerint:

[link]


Látható, hogy Magyarországon 14,99 cm az átlag. De ez az oldal tele van 20 centinél hosszabb méretűekkel.

Ezt márcsak azért sem értem, mivel köztudott tény, hogy a nőket egyáltalán nem érdekli a pénisz hosszúsága (márcsak azért sem mert a g-pont csak néhány centivel van beljebb, plusz egy csomó nő nem is képes a hóvelyi orgazmusra, a csiklónak meg végleg tök mindegy a pénisz hosszúsága). Viszont a meleg férfiakat viszont már nagyon is érdekli a férfi nemi szerveknek a nagysága.


Így számomra kér lehetőség van:

- Az oldalt homoszexuális férfiaknak imponálni akaró férfiak látogatják.

- Az oldalt csakugyan az átlagosnál jóval nagyobb hímvessző méretűek használják.


Szerintetek mi lehet a magyarázat erre a paradoxonra?


(a meleg férfiaknak meg üzenek, hogy ne próbáljanak olyan válaszokat írni, hogy: „nő vagyok, megőrülök a gigantikus falloszokért”, na jó próbálhatnak, csak egyből rá fogok jönni :D)



2018. szept. 17. 02:50
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
van egy elírás a szövegben: hóvelyi helyett hüvelyi
2018. szept. 17. 02:54
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
ez tök logikus, gyik-en mindenki hazudik.
2018. szept. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, még annyi, hogy nő vagyok, és nem rajongók a méteres falloszokért :D nem baj, ha nagyobb, de nem ez az elsődleges szempont.
2018. szept. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%

Hallottál már a Pfe zónás orgazmusról?


[link] Nem minden a méret itt írják


[link]


[link]

fordítóval olvasd el

Nem minden nő reagál rá állítólag de az mélyebben van mint a G-pont a méhszáj alatti rész.Nos 17 évesen hungary méretem volt 14-16,5 30után lehet a sok sport miatt Dr Congo 17,5-18(19extrém erekció) és azzal elérem és élvez a nő de ez másfajta orgazmus mint a csiklói és a G dombocska.Amúgy ugyanaz a hímvessző más erekciós minőséggel sok centivel hosszabb lehet lehet 16 de 18-19is ha jól felmered.Nem hinném hogy más prosztatáját szeretném kutatni.


The female vagina is 5-7 inches in depth when fully aroused

12,5-17,5cm teljesen felizgult vagina ennyire bővül befele(nyújtás nélkül hogy tudd)

A valóságban a női szexuális élményrendszer éppen ez, egy olyan rendszer , amely a leghatékonyabban működik, ha minden rész együttesen működik együtt.

Igen, a klitorisz egy hatalmas belső erekciós szövet, amely képes a szélsőséges magasságok létrehozására, és igen, a klitorisz csúcspontja az orgazmus legegyszerűbb hozzáférési pontja számos, sok nő számára.


Egy másik oldalról nyer fordítás nézzétek el:

Ez azonban nem zárja ki azt a valóságot, amelyet a nők képesek olyan 10 vagy több olyan orgazmusra, amelyek közül néhány olyan területekből származik, amelyek nem közvetlenül a klitorális anatómiai részek közé tartoznak, mint például : a perineális szivacs, anális orgazmus , a méhszervi orgazmusok, a PFE-folt orgazmusok, az AFE-folt orgazmusok, a mellbimbó orgazmusok, az egész testű orgazmusok, a méh orgazmus és a hüvelyi orgazmus .


Ezek az idegpályák talán még fontosabbak a nõi szexuális örömmel szemben, mint a csikló, mivel minden nőnek megvan az egyedüli eloszlása ​​az idegvégzõknek / utaknak, amelyek táplálják az egyes szexuális örömzónákat. Például egyes nőknek több idegi pályája van a csiklóhoz, mások a méhnyakhoz, mások az anushoz.

2018. szept. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kellene inkább a csajokat kérdezni. Hogy mekkorákkal találkoztak.
2018. szept. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Biztosan erre is az igaz,mint Pinnokió orrára.
2018. szept. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
nem a 9 be tartozom de semmi gondom vele
2018. szept. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%

"mivel köztudott tény, hogy a nőket egyáltalán nem érdekli a pénisz hosszúsága"


Erről a nők másképpen vélekednek.

2018. szept. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Mert hazudoznak.

Bevallom nekem rengeteg ferfival volt dolgom es senkinek sem volt meretes farka. Par sracnak tudtam csak a meretet,mert elmondtak es kb tenyleg szemmertekre annyi is lehetett. 13-14cm. Ami szamomra amugy meg baromi kicsi. Es csak akkor jottem erre ra amikor volt mar viszonyitasi alapom. Mert volt akivel sokkal jobb volt a szex. Nekem az idealis a 17 cm es vastag is legyen. De csak egy ilyen ferfival voltam

A tobbsegnek meg 14 cm koruli lehetett. Senkinek se volt hatalmas. Csak gykra jarnak ilyen meno bikak



L


Nem kerek privatokat.

2018. szept. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
tavaly 25, idén 27 centi az "átlag" jo? tarts már lépést :D
2018. szept. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!