Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek nevezhető, ami köztünk van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek nevezhető, ami köztünk van?

Figyelt kérdés
Munkahelyen ismerkedtünk meg. Nagyon vonzottuk egymást, mint a lepke a pillangót. Tudni kell rólam, hogy gátlástalan természet vagyok (nem vulgárisan), könnyen beszélek mindenről, könnyen megnyílok az embereknek és szerzek barátokat. Az ismeretségünk második hete végén bevallotta, hogy nagyon kedvel, de visszautasítottam, hogy nem szeretnék most kapcsolatot, ami igaz is. Meglepetésemre ezután se kezdett bunkózni, mint mindenki más szokott visszautasítás után (tapasztalat...) és emiatt nagyot nőtt a szememben. Egyszer meló után elmentünk inni. Nem tudom, hogy az ital miatt volt-e, de valamit halkan elkáromkodott az orra alatt, megragadott és megcsókolt. A következő nap megint normálisan viselkedtünk, de kialakult egy kettősség köztünk. Ivócimborák lettünk, és ha már elég spiccesek voltunk, csókolózni kezdtünk. Nem szeretném megjátszani a kisangyalt, mert tény, hogyha iszok kicsit elk.rvulok, és kezdeményező leszek. Lassan már a munkahelyen elégítettük ki egymást. Ami váratlan fordulat történt, hogy azt vettem észre, hogy érzelmileg felelősséget vállalok érte. Érdekel, hogy mi lesz belőle a jövőben, hogy mi történik vele. De mindig letisztázzuk, hogy nem járunk, mert az nem kell. Viszont akkor most belekeveredtem az úgynevezett szexkapcsolat szituációba?

2018. szept. 26. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
SYSTEM ERROR! SYSTEM ERROR! SYSTEM ERROR!
2018. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok minden de nem az amire Te gondolsz vagy szeretnéd h legyen
2018. szept. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Nézd ha csak isztok dugtok de nem jártok akkor igen

Ez Szex kapcsolat

Miért mit hittél hogy Barátság extrákkal?

2018. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Hiába tisztáztátok le, ha te már most elkezdtél kötődni hozzá.

Csak akkor estek egymásnak mikor isztok? mert akk az nagyon nem szex kapcsolat.

Mivel a pasi leszögezte h nem akar többet, ezért te is belementél ebbe. Szval inkább nevezném "baráti viszonynak".

2018. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy nagyon bensosegesek vagyunk. Volt, hogy ultunk a kadban egyutt es mar nem volt kedvunk csinalni, csak ugy meghitten azni a kadban. Es nagyon szemelyesek lettunk, a gondjainkat is megosztjuk a masikkal. Valahogy kialakult egy kolcsonos torodes a masik iranyaban, szoval nem csak en kezdtem el kotodni.
2018. szept. 26. 19:27
 6/12 A kérdező kommentje:
És általában nem csak akkor csinálunk dolgokat, ha iszunk, viszont alapvetően mindig iszunk - félreértés ne essék, ettől még nem vagyunk alkoholisták. Csak azon dilemmáztam, hogy dugópajtásnak nem nevezhetjük a másikat, mert azon túl sokat beszélgetünk és fontos a másik a számunkra. De kapcsolat sem vagyunk, mert én az elején megmondtam, hogy nem szeretnék semmit. Csak aztán megcsókolt és működésbe hozta a szerkezetet.
2018. szept. 26. 19:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kapcsolatot nem akartok, de azért úgy csináltok, mintha kapcsolatban lennétek...
2018. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na épp emiatt vagyok elveszve. Hogy nincs kapcsolat, mert én megrögzötten félek belemenni párkapcsolatokba, de már teljesen olyan, mintha járnánk, és lehet, hogy csak azért nem futok el, mert hivatalosan nem vagyunk együtt. Úgy érzem, csapdába sétáltam, és mert elkezdek kötődni, nem fogom tudni otthagyni. Mert az elején én tényleg nem akartam semmi komolyat.
2018. szept. 26. 19:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Racionálisan akarsz felfogni egy olyan dolgot amiben az érzelmek dominálnak, ebből adódik a zavarod. Ne mondogass olyanokat, hogy nem akarsz tőle kapcsolatot, mert ha jön az érzelem, úgy is egymásba gabalyodtok, akár akarod akár nem, feleslegesen keltesz magadban feszültséget azzal, hogy alaptalanul elutasítod ezt az érzést.


Dugjatok mint a nyulak, nem olyan gyakori, hogy az ember ilyen párt talál, használjátok ki ;)

2018. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen,csak dni való leszel!!!
2018. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!