Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek nevezhető, ami köztünk van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek nevezhető, ami köztünk van?

Figyelt kérdés
Munkahelyen ismerkedtünk meg. Nagyon vonzottuk egymást, mint a lepke a pillangót. Tudni kell rólam, hogy gátlástalan természet vagyok (nem vulgárisan), könnyen beszélek mindenről, könnyen megnyílok az embereknek és szerzek barátokat. Az ismeretségünk második hete végén bevallotta, hogy nagyon kedvel, de visszautasítottam, hogy nem szeretnék most kapcsolatot, ami igaz is. Meglepetésemre ezután se kezdett bunkózni, mint mindenki más szokott visszautasítás után (tapasztalat...) és emiatt nagyot nőtt a szememben. Egyszer meló után elmentünk inni. Nem tudom, hogy az ital miatt volt-e, de valamit halkan elkáromkodott az orra alatt, megragadott és megcsókolt. A következő nap megint normálisan viselkedtünk, de kialakult egy kettősség köztünk. Ivócimborák lettünk, és ha már elég spiccesek voltunk, csókolózni kezdtünk. Nem szeretném megjátszani a kisangyalt, mert tény, hogyha iszok kicsit elk.rvulok, és kezdeményező leszek. Lassan már a munkahelyen elégítettük ki egymást. Ami váratlan fordulat történt, hogy azt vettem észre, hogy érzelmileg felelősséget vállalok érte. Érdekel, hogy mi lesz belőle a jövőben, hogy mi történik vele. De mindig letisztázzuk, hogy nem járunk, mert az nem kell. Viszont akkor most belekeveredtem az úgynevezett szexkapcsolat szituációba?

2018. szept. 26. 18:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
65%
Esetleg egy nyitott kapcsolatra nem gondoltál? Ha az "elköteleződés" miatt zavarna ez az egész, akkor esetleg megpróbálhatnátok így.
2018. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

" De kapcsolat sem vagyunk, mert én az elején megmondtam, hogy nem szeretnék semmit. Csak aztán megcsókolt és működésbe hozta a szerkezetet."


Az egy dolog, hogy az elején mit mondtál, de mindenkinek megváltozhat a véleménye... Arra nem gondoltál, hogy őt csak ez tartja vissza a komolyabb kapcsolattól? Hogy inkább így van veled, mint sehogy? És téged mi tart vissza? Mitől félsz? Miért nem próbáljátok meg hivatalosan is?

2018. szept. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!