Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyek jó az ágyban ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó az ágyban ha egy nő se fekszik le velem mert nincs tapasztalatom?

Figyelt kérdés

Millió méret kérdésnél mindig az a válasz hogy nem számit a méret , csak jól használd, meg ügyes legyél....

De hogy, ha " tapasztalatlan kisfiúval " egy nő se akar lenni??? Annyi pénzem nincs hogy qurv@nal kitanuljam a tuti technikát. És túl vagyok már azon a koron amikor a buta tinilányokon gyakorolhatnék...



2018. szept. 27. 00:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Ne reklámozd h nincs tapasztalatod és problem solved.
2018. szept. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 azért az kiderül azonnal, sőt szerintem a viselkedésemből is. És ha szex közbe derül ki akkor nem csak béna leszek hanem hazug is. Szerintem az nem túl jó.
2018. szept. 27. 00:12
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell h kiderüljön a viselkedésedből, csak ne parázz rá. Egyébiránt pedig igen kis számú nőstény egyed kezdi úgy a randit h “na, és mesélj, hány csajt d.gtál meg előttem?” Ha pedig mégis, nyugodtan valld be, normális lány nem fog hátat fordítani.
2018. szept. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem kell azzal kezdeni az ismerkedést, hogy szia peti vagyok 178 centi 23 éves és még szűz. Ha valaki rákérdez ne tagadd le, de én biztos nem azzal kezdek egy kapcsolatot, hogy az illető szextörténelméről érdeklődjek.

Másrészt, igen én is azt vallom, hogy a technika a fontos, de tudod van egy olyan trükkös dolog, hogy kb mindenkinek máshogy a tökéletes. Máshol vannak az erogénzónák, van akinek a füle nyaka van akinek a melle hasa, van akinek a combja popsija érzékeny, másképp élvezi az ujjazást orált, más pózokat szeret stb. Faggasd ki finoman ha nem zárkózott ilyen témában, hogy neki mi az ami bejön, és máris van egy indulópontod hogy kb mit csinálj. Aztán ha eljutsz oda és nem vagy biztos abban hogy tudsz a testi jelekből olvasni hogy minden oké e, kérdezz rá, hogy jó e így neki vagy másképp szeretné. Ne percenként mert úgy idegesítő, viszont alapon meg csak figyelmesség. És ez nem egy ciki dolog. Én 9 éve élek nemi életet, de ha partnert váltanék, az újtól is megkérdezném, hogy mi indítja be a fantáziáját, hogyan szereti ha kényeztetik, mert nem csak nőknek, de pasiknak is más az izlésük, hogy mi esik jól, mi nem.

És sztem ilyen egyszerűen meg van oldva a dolog. Annyira azért csak te sem vagy tudatlan hogy ne tudnád hogyan érj egy nőhöz ha még el is mondja előtte.

2018. szept. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"És túl vagyok már azon a koron amikor a buta tinilányokon gyakorolhatnék..."

Azért eresszél lejjebb ebből a stílusból, mert a kérdésed és a problémád alapján nem sok mindenre vághatsz fel!

"Annyi pénzem nincs hogy qurv@nal kitanuljam a tuti technikát."

Hát, kisgyerek: ilyen stílussal, és üres zsebekkel igencsak szűz maradsz...

2018. szept. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Először is ha csajokkal ismerkedsz ne kezd így azonnal a beszélgetést mert akkor szűz is fogsz maradni.

Másodszor meg vannak olyan nők akik szeretik a szűz pasikat,akiket ők taníthatnak be.

2018. szept. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Én 21 évesen az első lánynak azt hazudtam akivel voltam, kb 20 éves volt, hogy ő már a sokadik nekem. A vicc, hogy én neki tényleg a sokadik voltam.


Nem vette észre és mielőtt dobott, pár hónap alatt megtanultam tűrhetően ba szni. Szóval hülyeség hogy észreveszik. Nekem a legelső alkalmat nem vette észre, hogy az volt az nekem az életemben. Aznap este 3x elmentem, nem voltam nagy szám, de okés már akkor is.

2018. szept. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha annyi pénzed nincs, hogy qrvához járj, akkor annyi sincs, hogy egy barátnőt fenntarts. Utóbbi többe kerül.
2018. szept. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#5 kedves hozzászoló


Milyen stilusból eresszek lejjebb? Abból hogy kimondom hogy a 14-18 évesen akár több fiúval is lefekvő tinilányok buták? Akiknek csak az számit hogy mekkora páva a fiú, mennyire menő, vagy megteszi csak azért hogy nehogy megszólják a társai. Akik egymást hajszolják bele a szexbe, vagy pusztán divatból csinálják? A tanulmányi eredményük pedig jó ha alulról surolja a hármast!

Persze tisztelet a kivételnek akik 3rzelmi alapon csinálják.


A pénz kérdést pedig valóban csoró vagyok , mert nincs heti 2x10000 ft azaz kb 80-100 ezerft havonta qrvára.

2018. szept. 27. 09:59
 10/20 A kérdező kommentje:
#8 ne haragudj, de nem hiszem hogy a barátnőt el kell tartani. Főleg nem havi 50-100 ezer ft ért. Nem egy ingyenélő csajt akarok magam mellé.
2018. szept. 27. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!