Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet kipróbálnám a Zorbitális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kipróbálnám a Zorbitális szexet de még félek tőle nagyon kellemetlen érzés lehet? Vagy lehet élvezni? 21 l

Figyelt kérdés

Nem azért írom ezt a kérdést hogy özönlenek a prívát üzenetek a pasiktól csupán véleményt szeretnék hallani.

Nem a párom kért arra hogy probáljuk ki ő sosem erőltetett rám semmit én szeretném kipróbálni a Zorált.



Amikor szültem akkor volt bennem katéter és annak a felhelyezése is kicsit kellemetlen volt pedig az csak egy vékony cső.


Szerintetek ha idővel kitágulok akkor fájni fog a zorál szex vagy lehet élvezni fogom?



2018. szept. 29. 12:09
1 2 3 4
 21/31 Williamspear ***** válasza:
100%

Has unalmas már a szex akkor ajánlanám a Győzike vagy a Mónika showt!


Ha anatómiailag közelítem meg a kérdést akkor van benne logika!


De ha emberileg akkor támad néha erős ellenérzésem!


Kérdező! Belegondoltál abba hogy milyen sérüléseket szenvedhetsz el egy ilyen aktustól?


Mert az anális esetében még neccesen de a pénisz mérete megközelíti a normális tágulás mértéket addig a zorbitalisnal ez a méret lényegesen eltér!

2018. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

A anális szex nekem eleinte brutálisan fájt mert nem voltam még kitágitva most sem jó nem élvezem de már nem annyira fáj.


Na most ha a húgycsővemet ha kitágitom az kellemetlen lesz de ha már kitágul akkor a izmok tágélokonyok lesznek és a barátom könnyedén betudja rakni nekem.


A xvideos oldalon láttam olyan videókat is ahol a férfiak tágitoták a húgycsővüket péniszplúgal , énis bele raktam már púgot és fokozatosan tágítom minden nap szerintem jövőre sikerül annyira kitágitanom hogy a barátom berakja oda.


A sérülésekről pedig annyit hogy azok nem lesznek max mikro sérülések ha fokozatosan csináljuk óvatosan.

2018. okt. 2. 11:01
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Klassz holyagfertőzéseket kaphatsz majd.

Egy kis inkontinencia is be tud figyelni.

2018. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Azért arra ügyelünk majd hogy a barátom ne élvezzen a hólyagomba.
2018. okt. 2. 14:11
 25/31 A kérdező kommentje:
Na tegnap megpróbáltuk a páromal oda nyomta a péniszét nyomta de nem ment be ,aztán kicsit megfeszítetem a lábam szét húztam ott és egy nagyon kicsit talán a makk felső része be ment de áhh nem jó fáj nagyon fáj.
2018. okt. 9. 16:40
 26/31 anonim ***** válasza:
88%

Akkor térjete vissza az análhoz,és addig csináljátok amig élvezni nem kezded.

De vannak más modok is a kielégülésre nem kell mindig dugni.

2018. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
0%
A Zorbitális szex sokkal jobb mint a anális szex , anális szex undoritó büdös sz.ros.
2019. febr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
33%

Mert mostdatlan személyel csinálod. Probálkozz tiszta csajjal/pasival!

És akkor jó,ha fáj.

2019. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
22%
Gusztustalan vagy.
2019. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Zorbitális szex az jó dolog.
2019. ápr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!