Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet kezdeni a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni a barátnőm megváltozott szexualitásával?

Figyelt kérdés

A barátnőm (20L) eddig nem nagyon masztizott, valahogy kimaradt neki, de egy ideje rákapott, és most meg az van, hogy már nem tudja úgy élvezni ha én csinálok neki dolgokat, mert megszokta, hogy ő magának jobban érzi, hogy hol és hogyan esik jól. Sőt, néha kifejezetten csak arra vágyik, hogy ő a magának intézze, én meg "kattogok" mellette (jobb esetben) addig az izgalomtól.

Mit lehet ezzel a dologgal kezdeni?



2018. szept. 29. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem látja be, hogy ez nem jó, akkor nem tudom.


Szánjátok rá az időt, hogy irányítson téged, hogy megtanuld te is, hogy mi jó neki, most hogy már végre ő tudja.


Szex közben csinálja magának...

Vagy ilyesmi.

2018. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanítsa meg neked, mutassa meg, hogy hogyan szereti, hogyan a legjobb neki!
2018. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!