Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pasas megbanja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasas megbanja hogy megcsalta a szerelmét, es mindent megtesz, hogy bizonyitsa, hogy öt szereti, az akkor happy end, nem?

Figyelt kérdés

Ha utana elárasztja ajadenokkal , utazasra viszi , a csaj is szeretve erzi magat es utana megkeri a kezet

A megcsalas utan rajött hogy a szerelmet szereti csak , nem erdemes mas növel kavarjon


2018. szept. 29. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze:) egyszer beszélgettem egy olyan ütődött tyúkkal, aki szerint van olyan hogy "megbocsájtható" megcsalás, igaz hogy mindig mással kúrsz:D de azt meg lehet bocsájtani, imádom az ilyen hülyéket...
2018. szept. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem
2018. szept. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

emlékszem volt egy ilyen valóságsó egy szigeeten,hogy odautaztak a párok,külön rakták őket és akkor egy csapat csaj megpróbálta elcsábítani a pasit,egy csapat pasi meg a nőt.

és volt benne egy nagy gyúrós cigány pali aki a vége felé csak megdugta az egyik csábítót.

az is valami cigány lány volt ezzel a kúrással lett híres,az a neve debreceni zita.

szóval levetítették a dugást a megcsalt csajnak,majd odament a pali és ennyit mondott-ez van,kész...nah menjünk.

a csaj még pityergett egy kicsit és szent volt a béke.

szóval nem kell ezt túltolni:)

2018. szept. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem mindig
2018. szept. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne

Törj össze egy tányért

Kérj tőle bocsánatot

A tányér ugyanúgy össze van törve


24N

2018. szept. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem kellett bocsanatot kerni , mert titokban próbaltki mas nöt
2018. szept. 30. 00:07
 7/13 Eric Griffin ***** válasza:
Most mi a kérdés? Várod, hogy mindenki bólogasson ahhoz, hogy téged szeret és nem csalt meg? Ha ez boldoggá tesz.
2018. szept. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha valaki egyszer megcsalt az újra meg fog. Lehet nem fél hónap mulva, vagy 1 év mulva, de előbb utóbb ha alkalma nyílik rá, megfog. Az pedig nem szeretet ha ajándékokkal halmoz el, azzal nem bizonyít be semmit. Azt az ember akkor is megteszi ha mellette szeretője van, nem szeretetből hanem bűntudatból.
2018. szept. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem aztan nem kell elárasztani ajándékokkal, meg megprobálni megvesztegetni.

Bizonyos körülmények között EGYSZER megbocsátanám a megcsalást, ha bevallja. Ha mástól tudom meg vagy a viselkedéséből eléggé lejön, s kiderül, de megprobalja letagadni, eltitkolni akkor viszont semmi esetre sem. Ha egyszer hülyeségeg csinál, akkor mar vállalja is fel.

2018. szept. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt semmivel sem lehet jóvá tenni(legalábbis számomra), ha más nőbe dugja a farkát mellettem.Ajándékokkal, hízelgéssel engem nem lehet levenni a lábamról, hogy majd még hozzá is menjek feleségül....hogyne.És a csalók közül nagyon minimális azok száma, akik tényleg megbánják, ezért erre én nem tudnék alapozni.És nem is hiszek ebben.A félrekefélés megmutatja az illető valódi jellemét, így bizalomra a jövőben számomra nem méltó.
2018. szept. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!