Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 lány+1 fiú=Orális szex?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 lány+1 fiú=Orális szex? Származhat ebből bármi hátrányunk nekem meg barátnőmnek vagy a fiúnak? Mikre érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mindketten ugyanazért a fiúért vagyunk oda és vissza már egy ideje:)A fiú idősebb nálunk és pettingen kívül még nem volt több,viszont pl nagyon szeretné orálisan,csak még én se meg barátnőm se csináltuk neki meg más fiúnak se,így nem vagyunk gyakorlottak ebben,ezért is gondoltuk azt ami lehet hülyeség lenne de együtt megpróbálnánk,csak nem tudom hogyan sikerülne feloldódnunk barátnőmmel egymás előtt,meg így a fiú előtt,plusz neki előttünk:$:)Pontosan nem tudjuk hogyan kezdjük majd el,esetleg tudnátok ebben segíteni nekünk?Meddig és hogyan érdemes csinálni?Vannak amiktől parázunk ezzel kapcsolatban,pl barátnőm fogszabija lehet hátrány?Vagy nyelv pc?A nyállal elkaphatunk esetleg bármit egymástól barátnőmmel vagy a fiútól?Esetleg a fiú tőlünk?Bízunk abban hogy nem ítéltek el minket emiatt mert alapból én is meg barátnőm is normális lányok vagyunk,nem ribik meg hasonló se,és a fiú is normális,visszafogott,nem olyan aminek elsőre gondoljátok:)
2018. szept. 30. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Szűzen rögtön édeshármassal indítani? :)
2018. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Figyeljétek egymás reagálását. Ha valami nagyon nem tetszik, szóljatok. Ha valami tetszik, azt csináljátok. Fedezzézek fel egymásxtestét, mivel lehet izgatni. Voktam már fogszabályozós lánnyal. Nem fog zavarni. Élvezzétek és érezzétek jól magatokat.
2018. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Jó nagy ibancok lehettek azért. Jól leégetitek magatokat a gyerek előtt.
2018. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Ti aztán nem vagytok semmik, egyből hármasban orálisan? És az írod, hogy nem vagytok ribik? Én azért elgondolkodnék azon hogy akkor vajon ki a ribi?

Az erkölcsi kérdések félretéve: Herpeszt elkaphat a fiú is meg ti is ha van valamelyikőtöknek, a genitális herpesz szájra is átterjed és viszont. Nemi betegségetek, mivel hogy szűzek vagyok (Khmm) valszeg nincsen, más kérdés, hogy a srácnak milyen kalandjai voltak eddig. Tripper, Szifilisz, HIV mind a hármat kaphattok tőle orálisan is ha neki van. HPV vírust is kaphattok, az azon kívül hogy szemölcseitek lesznek tőle, rákot is okozhat. Ha vannak szemölcseitek akkor ti is megfertőzhetitek a fiút. A hepatitiszek lenne arról valószínűleg tudnátok, így az nem hiszem, hogy fenyeget. De alapból tudnotok kell, hogy egy átlagos rendesen tisztálkodó ápolt embernek a szájában több tucat baktérium él, a nemi szerveken meg a félszázat is elérheti a számuk.

Ja és fogszabályzóval vigyázatok, az nagyon fájdalmas élményt tud okozni egy férfinek...

2018. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!