Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek volt már szexkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek volt már szexkapcsolatuk! Veletek történt már olyan, hogy beleszerettetek a partneretekbe vagy fordítva?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt és mi lett a vége?

Ha a partner részéről történt a szerelembe esés, konkrétan megmondta vagy csak a megnyilvánulásaiból lehetett tudni, hogy már többet érez?



2018. szept. 30. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

EgyikbPartnerem szeretett belém, kb 3 hónap után de csak akkor mondta el, amikor mondtam hogy én tovább lépnék. Mert találkoztam egy olyan lánnyal akivel komoly kapcsolatom lenne... Nem volt könnyű

Egy másikkal meg kölcsönösen, és azóta is együtt vagyunk

2018. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Már több éve ismertem, mire összejöttúnk.

Beleszerettem, 8-10 alkalom lehetett.

Aztán jött neki egy másik és engem "lecserélt".

2018. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
igen volt ilyen hogy a partnerem szerelmes lett belém és adtunk egy esélyt a dolognak és azóta is tart :D
2018. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze,hogy volt.
2018. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kifejezetten szexpartnert nem kerestem soha, és nem is volt olyan aki "csak" ennyi lettt volna! De erőltetve egy párra rá lehetne fogni!
2018. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A srác fiatalabb volt nálam, több mint egy évtizeddel.

Másfél évig volt szexkapcsolat köztünk, ám egyre sűrűbben akart tovább maradni, velem reggelizni, vacsorázni, közös programokat csinálni, stb.

Majd egyszercsak kibökte, hogy belém szeretett.

Akkor mondtam neki, hogy nekem nem fér bele kapcsolat, és megszakítottam az affért.

2018. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szerelmes voltam a lányba. Egy idő után nem akarta folytatni a dolgot. Aztán kb egy hónap múlva elmondta h ő is szerelmes volt... Bár ez igazából nem konkrét szexkapcsolatnak indult.
2018. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Belezúgtam a partnerembe több hónap után, sose mondtam el, mert megszakadt a dolog, jobb ötlet volt hagyni inkább az egészet. Bár még mindig nem múlt el részemről az érzés.
2018. okt. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hat jelenleg nem tudom....

De inkább úgy lenne a legjobb ha nrm

2018. okt. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. F 40
2018. okt. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!