Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, erről mi a véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akivel elkezdtünk járni több hónapja, a szex terén annyit érdemes tudni hogy ő 1 perc alatt elélvez.

Azt mondta ő képtelen az önkontrollra. Nem akar és nem tud változtatni elmondása szerint. Én pedig nem tudom hol a megoldás.


Ti mit tennétek a helyemben? Mi erről a véleményetek?



2018. szept. 30. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám a francba. Ha ő nem akar változtatni, ne tegye. De biztos nem én leszek neki az ürítőedénye.
2018. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyökér hozzáállása van szerintem is... Tehát csak neki legyen jó a többi le van sz*rva!

Az ilyennek egy frigid pin*t kívánok..

26N

2018. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem tud változtatni, inkább csak nem akar, mert nem jelentesz neki eleget. Egyetértek az 1. hozzászólóval.
2018. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az első válaszoló hoz.

Ha akarna változtatni, és addig kézzel, szájjal kielégíteni, türelmes lennék. Vannak módszerek, meg érdemes kivizsgálták is.

Ha mindentől elzárkózik, akkor lapát!

2018. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar? szval csak az a lényeg, h számára legyen jó az az 1 perc,az már nem érdekli h neked ez semmire sem elég.

Én a helyedben otthagynám, keressen olyat akinek elég 1 perc.

2018. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud változtatni? Ugyan már.... Mondjuk inkább, hogy nem akar. Kicsit sem tisztel téged, sem más nőt. Hagyd ott a francba. Majd ha a századik nő hagyja faképnél, akkor rájön, hogy mégis változtatni kellene.

Kis tapló.

2018. szept. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Orálisan és ujjazás megy részéről de nekem ez már nem elég.

Szóval ez van. Beigazolódott a félelmem..sokáig nem fogom így bírni vele. Csak erőt gyűjtök hogy megtegyem.... Köszönöm az eddigi véleményeket.

2018. szept. 30. 19:43
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta próbált változtatni, előttem de sose sikerült neki.
2018. szept. 30. 19:47
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást. Minek szenvedni egy ilyen mellett?!
2018. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi nagyon akarja, akkor megtanul uralkodni magán, megtanul késleltetni! Tény, hogy nem egyszerű, de kis gyakorlással csodákat lehet elérni!

Az ilyen alakokat egy perc alatt ki kell rúgni, le kell selejtezni!

2018. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!