Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szokjak le erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokjak le erről a zavarba ejtő (egyébként nem is valós) dologról?

Figyelt kérdés

A szemközti lakónak ugyanaz a napi "rutinja", mint nekem, megközelítőleg egyszerre kelünk például, ezt a világításból tudom. :D


Az a helyzet, hogy az utóbbi időben azon kaptam magam, hogy néha figyelem a lakást ahol lakik (a készülődésem közben), hátha meglátom.

Ha esetleg látja a függöny mozgását vagy engem, akkor az nagyon zavarba ejtő és ciki lenne, simán hiheti azt, hogy esetleg kukkolom...


Nem akarom, hogy ez bármilyen bizarr dologgá fajuljon, szóval mit kellene tennem szerintetek?

Nem tudnék úgy senki szemébe nézni, ha azt hinné, hogy direkt kukkolom... Szörnyű, mert igazából szerintem nem is teszem ezt. De már kezdem bebeszélni magamnak.

Mit tegyek? Költözzek? :D


2018. febr. 25. 22:25
1 2
 1/17 RRR ***** válasza:
100%

xarj már bele az egészbe

tuti ,hogy nem foglalkozik veled

..

2018. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

?

szerezz be sötétítőt, húzd be, és no problem...

amúgy neekd hogy van időd reggel, erre, én mindig késésben vagyok:"D

2018. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem figyel úgy rád, hagyd a dolgot, ne nézd, és te is túl leszel rajta. Ha tetszik pedig máshogyan közeledj, már ha erről van szó.
2018. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha én felkapcsolom a villanyt a kecóban, amikor még kint sötét van, akkor behúzom a függönyt, ha nem akarom, hogy belássanak. Tehát fordítsuk meg a dolgot: nem lehet, hogy a szomszéd akar perverzkedni azzal, hogy be lehet látni hozzá? Egyébként meg kapcsold le a villanyt a szobában, ahonnan kukkolod és akkor tuti nem fog meglátni. Nincs ebben semmi bizarr, inkább csak izgis (az sokkal inkább hangzott bizarrnak, ahogy leírtad ezt az egészet).
2018. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De igazából nem is kukkolom, csak hasonló időben világít nála is a lámpa (az egész társasházban egyedül), szóval kicsit ez felkeltette a figyelmemet és azóta kíváncsi vagyok rá, hogy ki az, akinek hasonló a napirendje, mint nekem. :D


Ez az, amit már zavarónak kezdek érezni. Az ő szemszögéből még zavaróbb lehet. Viszont amit írtál érdekes... de ettől függetlenül még nem feltételezem azt, hogy ő nézelődik, mert én sem teszem azt.

Valójában nincs időm kukkolni, mert kapkodok én is. :D

2018. febr. 27. 17:47
 6/17 anonim ***** válasza:
Ideje beszerezni akkor egy távcsövet ;)
2018. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Annyira azért én sem érek rá. :D
2018. febr. 27. 18:38
 8/17 anonim ***** válasza:

Hasonló napirend...mint az emberek 80%ának.

Reggel ~7kelés 30után indulás.

8-9óra meló. Bevásárlás haza.


Ereszd le a redönyt,olvass,tv-z.

2018. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen, köszi. :D

Szerintem azért érdekes számomra, mert az egy óriási társasház, hihetetlenül sok lakóval, mégis ő az egyetlen. :)

2018. febr. 27. 19:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez csak azt mutatja, hogy már nem divat manapság a munkába járás. Zsinórba a 3. helyen lakom, ahol gyakorlatilag nem dolgozik egyik szomszédom sem, csak én indulok neki minden reggel (és mindenhol csak 1 nyugdíjas pár volt a szomszédok között)
2018. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!