Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belefáradtál már a csajozásba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtál már a csajozásba?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok túl sikeres, nem is voltam. De mára teljesen belefásultam a próbálkozásokba. Lehet bennem van a hiba, de mivel ez a hiba a lényem része így nem sok esélyem van változtatni.

Sokszor jártam úgy, hogy amelyik lány testileg lázba hozott volna, annak a személyiségével vagy mentálisan volt valami probléma. Igazából sokszor nyűgnek érzem ezt az egész nemiség és testiség dolgot.



2018. okt. 1. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érzed nyűgnek, csak nem vagy benne sikeres. Mivel szoktál próbálkozni náluk, vagy mit szoktak mondani ami miatt sikertelen vagy? Hogy csajozol tulajdonképpen? Írhatsz privátot is!
2018. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne csináld! Ennyi
2018. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én már nem keresem, nekem is vannak rossz tapasztalataim. Az a baj, hogy nagyon ritka a normális lány, nekem az egyik választottam pl. depressziós volt. Eleinte próbáltam neki segíteni, de utólag jobb is, hogy nem lett semmi, mert undorító személyisége van, ha a betegségtől eltekintünk, ami már nincs neki.

Aztán van aki csak kihasznál téged, abból jó sok. Van, aki amikor meghallotta, hogy milyen autóm van, egyből kedvesebb lett stb.

Majd jön, ha jönnie kell, én csak arra az egyre várok.

2018. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Az ilyen lúzerek jobban is teszik, ha nem mennek nők közelébe

Nektek nincs más mentsváratok, csak az, hogy a nők ilyenek meg olyanok, pénzéhesek, buták, rondák, stb.

Az véletlenül se fordul meg egyiknek sem a fejében, hogy önmagában keresse a hibát.

Hibás a rendszer, a társadalom, a háttér, és legfőképpen a női nem.

Sajnállak titeket. De jobb nektek egyedül

2018. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tehát a bombázó csajokra buksz, holott te magad szürke kisegér vagy. Erre szokták mondani, hogy rossz polcon keresgélsz. Persze egy átlagos fickónak is lehet bombázó csaja, de ott vagy személyiség és/vagy egzisztencia terén is domborítani kell.

Szóval én azt javaslom, hogy keress csajt a saját kategóriádban. Jahogy azok nem tetszenek? Akkor guríts le 2 fél vodkát a buli előtt, máris jobban fognak tetszeni. Ha megvan az összebújás, akkor meg már úgyis tetszeni fog a csaj. Ja, hogy buliba se jársz ...hát ezen nem tudok segíteni, neked kell felemelned a valagad.

2018. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

#4

Jaj, bocs, majd legközelebb hagyom, hogy papucsot csináljanak belőlem, és kb. eltiltsanak a barátaimtól. :D Vagy majd legközelebb leszek olyannal, akit előttem végigk*rt a fél város. Inkább vagyok egyedül, minthogy ilyen barátnőm legyen. Így ismeretlenül meg tök egyszerű lehülyézni akárkit. Mellesleg akit írtam fentebb, ő pont nem nézett ki jól. Én meg köszönöm szépen jól vagyok, nincs velem semmi baj, csak van normális értékrendem, de igazad van, tényleg minden normális vitában van személyeskedés, ja nem... Ezzel már minősítetted magad, mondanál helyette valami értelmes érvet, mert a hozzáböfögésedtől nem lett senki okosabb.


Nem azt mondtam, hogy nincs normális csaj, akivel jól el lehet lenni, mert van sok, és ismerek is többet, de mostanság az előbbiből több van, ugyanúgy, ahogy "férfiakból" is, akik kihasználják a csajokat, lenézik őket, stb.

2018. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


Nem én voltam akinek írtál, viszont egyet értek vele. Azért nem csak ez a két lehetőség van, hogy vagy egyedül vagy, vagy eltiltanak a barátaidtól.Amit nem is értek, egy férfi életében, hogy jöhet szóba...

Az én bnőim soha nem próbálkoztak/próbálkoznának ilyennel, mert tudják hogy akkor megmutatom nekik a kifele vezető ajtót. Meg kell húzni a határokat és ennyi.

2018. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt untam 40 éve, hogy minden szombat esti fellépés után más csajjal töltöttem az éjszakát. Ezek a "sikerek" ugyanis nem nekem szóltak, hanem a hírnévnek.
2018. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miquel nevű felhasználó válasza:


Én azt untam 40 éve, hogy minden szombat esti fellépés után más csajjal töltöttem az éjszakát. Ezek a "sikerek" ugyanis nem nekem szóltak, hanem a hírnévnek.



Ez itt a reklám helye! :-)

2018. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!