Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még rajtam kívül olyan emberek, akik nem a csajozásba, hódításba látják az ismerkedés értelmét?

Figyelt kérdés

Sose szerettem ezt a csajozó szlogent. Ha egy lánnyal ismerkedek nekem nem a meghódítás cél, hanem hogyha bejövünk, szeretjük egymás társaságát és kívánjuk egymást akkor összejövünk. Ez a meghódítás olyan, mintha a csaj csak egy préda lenne, én meg jobban szeretem azt, ha egyenrangúnak tekintjük egymást.

Szeretem, ha egy nőnek bejövök akkor megteszi az első lépést és nem várja meg, hogy én tegyem meg. Attól, hogy nőnek született nyugodtan megteheti azt a lépést. Nem azért írom, mert betoji lennék, hanem ne érezzem kötelességnek azt, hogy férfinak születtem és emiatt megkell felelnem társadalmilag kreált ostoba szabályoknak.


2018. szept. 23. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi újat nem mondtál. Átlagos, komoly felfogású embernek tūnsz. Valószínūleg téged többnyire komolytalan emberek vesznek körbe, ezért érzed, hogy kicsit fura, eltérõ a felfogásod az övéjükhöz viszonyítva.

Számomra abszolút alap, hogy ne prédaként tekintsem rám az, aki ismerkedni akar.

2018. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én minden részét egyformán szeretem. :) Megvan a maga sava borsa az egész ismerkedésnek, legyen szó akár az elejéről, akár közepéről avagy a végéről egyaránt.

Bár talán mégis a legizgalmasabb része szerintem is az eleje. Kezdve az első komolyabb beszélgetéstől, bezárva azokig a bizonyos első pillanatokig. Hogy ezt ki teszi meg... Vagy hogy hogyan is történik.. Az teljesen mindegy. A maga egyszerű vagy épp bonyolultra sikeredett módján tuti látni fogom benne az "értelmet".

2018. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanígy gondolom én is. Nem fogom játszani az agyam, olyannak mutatni aki nem vagyok, mert ezt csinálják...

Viszont ha megtettszik valakinek a valós énem, na akkor valószínűleg ő lesz az igazi.

F35

2018. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!