Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kukkolással kapcsolatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kukkolással kapcsolatos élményeitek vannak?

Figyelt kérdés

2018. okt. 1. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
1x pisilt egy férfi az országút mellett én meg láttam a szőrős seggét.
2018. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Huh van elég sok xd
2018. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Anno koliban a női tusoló szellőzőjén keresztül meglestem az egyik elsős lányt, fú iszonyatosan bomba mellei és csodás brazilcsíkja volt!
2018. okt. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

amikor nagyon meleg volt most a nyáron, akkor a szomszéd srácnak láttam a teljesen meztelen testét, farkát is, fenekét is, szóval mindent

nem húzta be a függönyt éjjel, talán azért mert nyitva is volt az ablaka a meleg miatt

és egy kb 5 percet volt ott a szobában, felkapcsolta a villanyt, de teljesen meztelen volt, a melegtől gondolom nem vett fel semmit, éjjel 11 volt, és én pont ott voltam, hogy láttam,

és a helyzet az, hogy nagyon jó teste van, izmos, hasizom, konditerembe is jár, a farkát is láttam, nem állt, de ha állna, akkor bizony nagy lenne, mert lankadtan is eléggé nagy volt, szőr is csak a farka körül van, teljesen felizgultam

2018. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ja és még a gimiben is láttam a következő órára érkező srácnak a farkát, amikor átöltözött de az régebben volt,

amit előzőleg írtam, az pedig most a nyáron

2018. okt. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Távcsővel néztem a szomszéd ház kertjében meztelenkedő kislányokat.
2018. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Garda tó melletti nyaralás. Két évvel ezelőtt.

A házigazdának borászata volt és minden étkezés egy-egy önálló borkóstoló is volt egyben. Vacsora után elmentem sétálni, enyhén spiccesen, hogy kitisztuljon a fejem az alkoholtól, a gyomrom pedig a tészta-bombától.

Sétám közben épp a naplemente látványában gyönyörködtem, amikor is félreérthetetlen hangokat hallottam a part irányából

A kiváló bornak hála kiváncsiságomat nem nyomta el a gátlásosság, így a hang irányába indultam, halkan és óvatosan

Néhány fa és bokor között rá is bukkantam a hang forrására. Egy fiatal srác és egy lány volt, akik kizárva a világot, egymás élvezetét próbálták fokozni.

A fiú egy pléden térdelve épp szenvedélyesen ujjazta a lánykát, aki kéjesen izgató hangjával halkan nyögdécselt az élvezettől.

A jó olasz bor, a tó, a kellemes nyári este és a látvány elegye olyan irtózatos nedvességet generált a bugyimban, hogy nem tudtam mást tenni, leguggoltam, és izgatni kezdtem a puncim, ahogy figyeltem az őrjítő szexben és egymásban elmerülő párocskát a tó partján.

Kétszer élveztem el, megbújva a bokrok takarásában. Majd folytattam a sétát a naplementében.

2018. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

A barátnőm barátnőjét, lánytestvérét rendszeresen kukkoltam a fürdőszoba kulcslyukán keresztül, amikor nálunk vendégeskedett. Nagyon izgis volt, habár mindig úgy vert a szívem, mint az állat és teljesen ki volt száradva a szám az izgalomtól. Cserébe mindkettőjüknél mindent láttam ...mint kiderült mindkettő szeret kádat mosva pucsítani :DDD

Félreértés ne essék a barátnőmet is szeretem ugyanígy kukkolni :)

2018. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
A kolléganőmnek kicsik a mellei és általában széles nyakú felsőket hord. Így amikor eléggé lehajol, vagy görnyedten nevet egy-egy pillanatra premier plánban láthatom az ikreket. Többször is volt szerencsém a látványukhoz.
2018. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: ja az ilyet én is szeretem. Élek a lehetőséggel, amikor csak megtehetem.
2018. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!