Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen péniszméretekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen péniszméretekkel kapcsolatos kutatásokat hogy a fenébe végzik és mi értelme van?

Figyelt kérdés

[link]

ad1: Ki az a szerencsétlen 15 ezer ember aki hozzájárul egy ilyen vizsgálathoz és hogy a fenébe mérik le őket? Adnak egy playboy magazint, mint a spermabank-ban és 5 perc múlva suttyomban egy vonalzóval lemérik neki, mint az iskolaorvos, akinek 10 perc múlva ebédszünet, de még 2 osztály hátravan a vizsgálatból?


ad2: Ha esetleg tényleg relevánsak ezek a mérések - és tegyük fel, hogy az átlag kerület 11,66 cm - akkor hogy a fenébe lehetséges, hogy nekem - a 11,5 cm kerületű farkammal - csak a 47 mm-es mini méretű My Size óvszer nem esik le (amit egyedileg meg kell rendelni). 52/54-es standard gumik (állítólag átlagméretű gumik), annyira lötyögnek rajtam, hogy nem mertem felhúzni amikor az exemmel feküdtem le, mert féltem gyerek lesz belőle.


ad3: Ha 13,2 cm az átlaghossz (szerencsére legalább ez rendben van a 15-16-os hosszommal), akkor mi az oka, hogy a legnépszerűbb dildók 17-20 cm között vannak?



2018. aug. 14. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki fel állitja aztán le mérik
2018. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most egy-egy tanulmányról beszélünk, vagy általában?

Egy egy tanulmány terén amúgy meglepően sok embert össze tudtak szedni. 150-400-ig. Más képet is mutatnak.

Aztán ott vannak a bemondás alapján lévők. Az egyik ilyen a Durexé, amit minden évben csinálnak. Az elmúlt évek alapján megnőtt az átlag. Az egyik elmélet szerint jobban hazudnak az emberek. A másik szerint meg egyszerűen más emberek válaszoltak. A harmadik, meg hogy tényleg megnőtt. Szerintem az első kettő egyszerre is jelen lehet, szóval ez is mutatja, hogy mennyire nem lehet erről képet kapni.

Az általános ilyen statisztikák pedig ezeket együttesen veszik figyelembe. De mivel annyi faktor van ami miatt nem lehet ami ezeket befolyásolja, ezért soha nem lesz pontos kép.

Mellesleg szerintem nagyobb az átlag mint amit ilyen általánosságban emlegetnek ezek alapján. Meg akár magyar vizsgálat alapján is sok eltérés van egy-egy között. Egyszerűen pont olyanokat szedtek össze, ami eltolta egy-egy irányba. De nem csak az életben, hanem itt is volt lány aki rám írt, hogy ő is azt tapasztalta, hogy nagyobb az átlag mint amivel itt dobálóznak. Persze ebben is ott van, hogy ő pont olyanokkal találkozott. Ezeket soha nem fogjuk megtudni, de szerintem nem is kell.

A mellett minden ilyen kérdésnél jönnek, hogy aki be mer írni olyat, hogy nagyobb mint ezek alapján az átlag az hazudik. Az átlag nem azt jelenti, hogy mindenkinek akkora. Nagyon remélem, hogy nem kell elmagyaráznom, hogy kell átlagot számolni! De sok ilyen részletesebb táblázatot linkelgetnek, amik sávokra osztja. Még azok szerint is ilyen 10%, vagy magasabb akinek 18 körülire esik. Aztán jön, hogy itt persze mindenkinek 18. Én ha végigolvasom az ilyen kérdéseknél a választ, akkor is kb. ezt látom, hogy minden 9-10. ember írja ezt. Szóval e szerint is kijönne egy ilyen arány. De szerintem ha nem szélsőséges, akkor hullamindegy, hogy mekkora, továbbá csak egy nagyon primitív ember határoz meg ez alapján egy másikat, vagy a férfi mivoltát, így senki nem foglalkozik vele, vagy néz le egy másikat azért, mert kisebb valamivel. Viszont onnantól kezdve, hogy valaki nem bírja elviselni, hogy valakinek kicsivel nagyobb és egyből leszólja, vagy leszavazza, azt már lenézem. Mert hiába mondja, ő igenis foglalkozik ezzel és ezért nem bírja elviselni. Ami szintén primitív dolog

2018. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Mert ha bemondásra megy, akkor mindenkinek 40 centis lesz, akinek meg feláll az orvos előtt, az beteg állat. Hacsak nem 20 éves, szőke D-kosaras, gyakornok hölgyikéket válogatnak be az ilyen tesztekhez, amit erősen kétlek, már csak azért is mert akkor mindenki pötst akarna méretni...
2018. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne 40, ha teljesen anonim és ott senki nem írhat provátot, ismerkedés szóba sem jön. Senkinek sem próbálhatsz meg imponálni. Olyan mint egy szavazás youtubeon. Soha senkivel nem lesz semmilyen kapcsolat. Pont az ellenkező hazugság is megtörténhet. Mivel ha kissebbet mondunk sokan, akkor később hovatkozhatok ilyen szatisztikákra, hogy nekem nem is olyan kicsi, vagy egyenesen nagy
2018. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Öreg, miről beszélsz? Nekem is csak 12 centi körül van a kerülete, de egy Masculan bőven jó, nincs szükségem egyedi kis méretű gumira.


A kérdésed egy részére felelve, egyszer egy dokumentum filmben láttam, hogy a petyhüdt hímtagot kinyújtja az orvos, és úgy határozza meg a legnagyobb elérhető hosszúságot erekció esetére. A vastagságot nem tudom, hogy számolják ki.

2018. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!