Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azonnal elmentem! Sosem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azonnal elmentem! Sosem volt velem ilyen, mit tegyek? Ez ciki?

Figyelt kérdés
mindig is sokáig bírtam, de a hétvégén lefeküdtem egy lánnyal aki már évek óta marhára tetszik, rendszeresen rá vertem ki stb. szinte ahogy hozzáért a frkam elmentem, de komolyan...ez nagyon gáz?

2018. okt. 1. 19:13
 1/9 StevenUp ***** válasza:
17%
Az
2018. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Csak egy picit, de ha lesz legközelebb akkor mutasd meg neki h megy ez jobban is :)
2018. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

De aranyos, szerintem egyáltalán nem gáz.

L/22

2018. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha utána kielégítetted, és volt még egy menet legalább, akkor nem gáz.

Ha úgy hagytad, akkor az!

2018. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem gaz

Majd legközelebb jobb lesz

2018. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Egyik haveromnak volt hasonló. Évek óta bejött neki egy nő. Ő olyan 21 körül volt mikor először beszélt vele, a nő akkor olyan 31 lehetett. Sosem lett belőle semmi, volt hogy évekig nem találkoztak, pedig egy útvonalon jártak. Aztán olyan 27 éves kora körül sikerült összejönnie vele.

Ez az illető sem volt éppen kezdő, volt vagy 50 lány az életében, sok alkalmi, de volt több kapcsolata is. Persze úgy volt vele, hogy majd jól elkápráztatja első alkalommal. Aztán 2 perc alatt elment akaratlanul. Persze szabadkozott, hogy ilyen még nem nagyon volt, meg majd következő alkalommal.

Aztán mondogatta nekem is, hogy majd következő alkalommal megmutatja. Akkor, meg 3 perc alatt ment el és a következő menetnél is 5 perc alatt. A harmadiknál volt, hogy már tudta kontrollálni, de addigra már kiderült, hogy a nőnek amúgy ilyen 7 perc bőven elég. Nagyon könnyen elmegy és utána meg kellemetlen neki.


Szóval semmi meglepő nincs ebben. Nagyon fontos lett volna neked, nagyon stresszeltél rajta. A stressz vagy azt eredményezi, hogy nagyon hamar elmész, vagy azt hogy nem tudsz elmenni. Kinél mit

2018. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először az kellemetlen ha másodszor nem áll fel. Másodszor meg az ha elsőre sem.

Jártam én is így de perceken belül indult a második menet teljes sikerrel.

2018. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm azt mondta hogy ilyenkor bevesz potencia novelot hogy ne menjen el hamar.
2018. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig jobb a hamar elsülő hapsi, mint az, akivel háromnegyed óráig szenvedtem és még akkor se ment el...
2018. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!