Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Depressziós és lelkibeteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós és lelkibeteg lettem a méretem miatt! Van még aki így járt? Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben emiatt komolyabban is elkezdtem inni (napi min. 4 feles) és rászoktam a dohányzásra. Múlt hónapban szakított velem a barátnőm, ő már a 3. aki a méretem miatt tette ezt az elmúlt 1,5 évben. A tanulmányaimra is rá fog menni ez az állapot, hiszen már alig járok be az egyetemre és sokszor itthon órákon át nézem a plafont vagy alszom. Már egyáltalán nem járok el bulizni, mert ha ne adj Isten egy egyéjszakás kalandra kerülne a sor, akkor megint meg lennék alázva. Ráadásul 3 hónapja volt egy házibuli pár csoporttársammal, a buli nagyon forróvá vált és orgiává fajult a szórakozás, viszont amikor akcióra került a sor, akkor páran jól kiröhögtek (csajok és pasik egyaránt), mert messze nekem volt a legkisebb a fiúk között és annyira lelkemre vettem, hogy azonnal hazamentem. 2 hónappal ezután történt, hogy exem szakított velem és - bár humánusabb formában - de ő is tudtomra adta, hogy kevés vagyok neki. Ez a kettő együtt most nagyon tönkrevágta a tartásomat és a lelki egyensúlyomat. Nem panaszkodni szeretnék, ne is rúgjatok még jobban belém, szóval csak mondjatok valami okosat, hogy mit kezdjek most magammal. Köszi.

2018. okt. 1. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Van erre egy gyógyszer: lesz@rod. Igy születtél, isten így teremtett kész. Ha nagy gázas veszel vibrit azt csajnak használod. Ilyenek miatt fen akadni nem szabad és felesleges. Én se akasztom fel magam mert kék szemem van.
2018. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mennyire kicsi az a kicsi..?
2018. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Ink nézd azt hogy egyetemre jársz és alakul a jövőd. Kezemet össze tenném ha én is bekerülnék ahova szeretnék. Kapd össze magad és állj talpra.
2018. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
A lényeg lemaradt. Mennyi az annyi?
2018. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Írj rá az itteni "túl szűk" csajokra! (keresés)

Imádni fognak! De ha nincs ennyi eszed magadtól fölösleges egyetemre járnod! :-)

2018. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

Mekkora?

Szard le az embereket

És nem az a lényeg h mekkora hanem az h jól csináld

És ne depizz be emiatt kérlek

2018. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Ember.


Jártál egy csajjal de azért orgiázni akartál és mást megdugni?

Nem is csodálom hogy a csaj szakított veled...


Amúgy meg az én pasimnak 12 centis van és mellette még kövér is, mégis mellette vagyok, mert a személyisége mindent kompenzál,rettentő művelt, hozzám hasonló az értékrendje, attól függetlenül, hogy kövér, ad magára, rendesen tisztálkodik, normálisan öltözik stb(sajnos tapasztalataim szerint ez se alap mindenkinél) és lehet nincs 25 centis farka, mégis **urvajó vele a szexuális életem, mert van előjáték, jó sok, utójáték, nem 5 perc vele a szex, és mindig alap, hogy ha ő elmegy, én is.

Ráadásul nyitott is, van egy csomó játékunk, amivel feldubhatjuk a szexuális életünket stb...


Nem a farkad mérete számít, ez csak kifogás...

Hanem az, hogy milyen vagy.

Egy depresszív, alkoholista pasi tényleg nem kell senkinek...

2018. okt. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igaz, lemaradt a méretem: nagyon vékony, talán olyan 3.5-4 között lehet a vastagsága. A hossza nem tudom, bár az annyira úgysem számít, ami olyan 15 körül van, de sose mértem pontosan, de 15-nél nem nagyobb. Szóval a hossza nem is érdekel annyira, az viszont annál inkább, hogy tényleg elég vékony és mindegyik barátnőm panaszkodott, hogy nem töltöm ki őket rendesen. Nem érezték azt a "kellemesen feszítő" érzést, ami az exeiknél megvolt, legalábbis mindannyian ehhez hasonlót mondtak. Persze mindegyik hosszabb kapcsolat volt és hiába csiszolódtunk össze és én is "játékosabb" lettem, nekik később mindig hiányérzetük lett és ezt őszintén el is mondták nekem.
2018. okt. 1. 21:39
 9/17 anonim ***** válasza:

Áruld már el hogy fér bele a kapcsolatba hogy te orgiákon veszel részt? Ez azért elég érdekes.


Na de hogy segítsek is. Nagyon jól figyelj ide, ezt le kell sza**i. Őszintén mondom neked hogy ez semmit nem jelent.


Meg fogod találni te is azt aki veled akar lenni majd minden egyéb testi adottságododtól függetlenul.


Inkabb arra gondolj hogy az eddigiek is tapasztalatok voltak, kissé fájdalmas ugyan de az élet ilyen. Egyébként csak ezért ha igazán szeret a csaj nem fog szakítani. Gondolom máshogy kielégítetted, nem? A lényeg hogy én ezért nem hagynám el a páromat akit szeretek.


Viszont az én szememben inkább aggasztóbb az alkoholos dolog.. Ezzel kell kezdeni valamit. Én javaslom hogy menj el egy pszichológushoz, hidd el segíteni fog.


25N

2018. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Tesó nem unod még ezt a vékonypocs storyt?

Ennyi hülyeséget kitalálni, ez már fáj...

Nekem még egy csajom se volt, 35 évesen a kispénisz komplexusom miatt, nem hogy egyetem, meg 3 csaj, meg orgia, stb...

Én se hiszem hogy a csajok szeretik a kicsit és főleg a vékonyat, de te egyszerűen kretén vagy. Ez van ezt kell szeretni. Igy jártál, igyál , drogozz, vagy csajozz , tök mindegy de az hogy itt picsogsz a többi kreténnek az egyszerűen szánalmas. Törödj bele hogy kicsi a f@$zod.

2018. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!