Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem èrtem! Mièrt baj az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xxlmeret kérdése:

Nem èrtem! Mièrt baj az ha keres valaki egy olyan lányt akivel megoszthaja tapasztalatait sexuális tèren? Mind ezt èrtelmesen s kúltúrált körülmènyek között?

Figyelt kérdés
Talalni ilyet valahol is? 18-29 èv között? Egy barati kapcsolat erejèig?Segítő válaszokat köszönöm! Fiu/21
2018. okt. 2. 12:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Igen találni. Valahol biztos
2018. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, ha a lány is tisztában van ezzel, és nem vágyik többre. Online társkeresőkön szoktak lenni lányok, akik szexkapcsolatot keresnek. Itt viszont ne várj önként jelentkezőket.
2018. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem baj. Viszont meglehetősen sok férfi szeretné ugyanezt, így nem olyan egyszerű.
2018. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mert xxl méret a neved. Nem szeretjük aki úgy kezdi hogy a farka vélt,vagy valós méretével henceg.
2018. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Már règóta keresek! Ès nem nagyon sikerül, de nem adom fel. Nem sexkapcsolatra vagyok. Ez egy beszèlgetès alapú barati kapcsolat lenne.
2018. okt. 2. 12:26
 6/22 anonim ***** válasza:

Mármint beszélgetni szeretnél egy lánnyal a szexről, avagy dugni akarsz?

Ha utóbbi, ez egyáltalán nem baj. A baj az, hogy nem te egyedül vágysz erre, hanem rajtad kívül sokmillió pasi. Tehát elég nagy a “verseny”

És ha nem tudsz produkálni valami olyat, ami megkapó a nőknek, akkor barátom hoppon maradsz.

2018. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szép próbálkozás! Burkolt társkeresés...
2018. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kicsit /nagyon átlátszó duma...Te társkeresőzöl!
2018. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az van kérdező, hogy a férfiak 99%-a szívesen megosztaná szexuális tapasztalatait, sőt még tanulna is! Szóval tépj sorszámot, és állj be a sor végére!
2018. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem volt szexkapcsolatom sok, egy innen is. 29N
2018. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!