Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, aki képes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki képes abbahagyni a maszturbálást úgy, hogy nem elégül ki, és ettől nem is lesz feszült vagy ideges?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy a lányoknál néha már az is örömet okoz, ha kicsit simogatják a puncijukat, aztán ennek a dolgukra.

2018. okt. 2. 12:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen, de én nem csinálok fél munkát. :)
2018. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Pedig a fémunka után a nő felajzott marad, és az szexi.
2018. okt. 2. 14:09
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi mindig is elég volt, sosem izgattam magam orgazmusig.
2018. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálam ez a dolog arról szól, hogy lassan és nehezen érem el az orgazmust. És ha gyakran van orgazmusom, akkor az még lassabban és még nehezebb, és amikor végre sikerül, akkor már nem olyan intenzív az érzés sem. Ha pl. mindennap kielégíteném vagy magam vagy partner segítségével, akkor hamarosan eljönne az állapot, amikor órákon át is simogathat, akkor sem fogok tudni elélvezni. Élvezem és érzem, de képtelen vagyok a csúcsig jutni.

Így nekem ezért kell csínján bánnom ezzel, mert a mindennapi élvezés elveszi tőlem a mély elvezetett. Én olyan orgazmust szeretek átélni amibe beleremegek, és végig bizsereg a fejem búbjától a lábujjam hegyéig... de ezt elérni csak mérsékelt kielégüléssel lehet. Pl. heti 2x orgazmussal. Különben nem élvezem úgy igazán a szexet, csak letudom mint a napi evést.

Nekem ezért van, hogy inkább azt mondom a kevesebb több.

2018. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!