Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék egy fiút, de még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy fiút, de még nem akarok szexelni. Van olyan fiú, aki tudja értékelni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Vagy minden fiú csak szexelni akar? Honnan tudjam hogy ha olyan fiúval van dolgom, aki ezt értékeli? szeretnék idősebb férfival lenni, de ők már első pár randi után szexelni akarnak gondolom...

2018. okt. 2. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Áruld el nekem, hogy mi értékelni való van a szüzességben? Nem leszel a meglététől sem több, sem kevesebb.


Persze szép dolog, ha olyannal veszíted el akibe szerelmes vagy és mind a kettőtöknek a másik az első.

2018. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
a szűzesség hátrány,mert nincs szextapasztalatod,bénázol csak.kinek jó?
2018. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Engem pont azért néznek hülyének, mert nekem egy ölelés, összebújás, csók többet jelent, mint a szex...


Szóval igen, létezik még ilyen fiú/férfi. :)


26F

2018. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
93%

én például sosem erőltettem a szexet, volt akivel 8 hónap után és volt akivel 6 hónap után feküdtem le, de volt olyan is, akivel első találkozáskor.

nekem a belső értékek fontosabbak, mint a szex. :)


25/F

2018. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%

El akarod adni késöbb magad vagy miert tartogatod?

Van egy csaj tobb szaz milliot er a szuzessege multkor olvastam pont, viszont ha nincs ilyen terved nincs ertelme

2018. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Vagy minden fiú csak egy olyan kapcsolatot szeretne, amiből huzamosabb ideig a lehető legkevesebb dolog hiányzik. Nyilván más, hogy szűz vagy, de előbb utóbb normális, hogy szeretne veled lefeküdni a mindenkori párod.

32/f

2018. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Most komolyan azért lettem lepontozva, mert elmondtam, amit gondolok?! Hát öcsém... :D (#3 voltam)
2018. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

#8 :D:D:D

Korrekt és őszinte.

Álszent szűz pi..csáknak ez a jó válasz :3

2018. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Nehogy azt hidd, hogy a szüzesség érték, max a középkorban számított annak, vallási beidegződés miatt.

Sok srác trófeának tartja a csajt, ha liliomtipró lehet vele. Én el se mondtam az elsőnél, hogy szűz voltam, a srác nem is érzékelt belőle semmit. Jól jártam ezzel, mert hamar kiábrándultam a srácból, és ha tudta volna, hogy ő volt nekem az első, akkor utána nagyzolt volna a haverjainak, hogy "legalább elvettem a szüzességét"... Vannak olyanok, akik kifejezetten szüzekre utaznak, mert az növeli az egójukat, hogy ők járatják be a csajokat és ettől macsóbbnak hiszik magukat, szóval ha lehet, ne reklámozd.

16 évesen én is tartogattam, de 2 év múlva már úgy voltam vele, hogy minek, nem aranyból van a pnám és igenis számít, hogy mielőbb kiderüljön a partneremmel való kémia. Igazam lett, eddig mindig meghatározó mérföldkő volt a szex: vagy bukott rajta a viszony, vagy megerősítette.

A "szeretnék egy fiút, de még nem akarok szexelni" a 16 éves énem megszólalása lehetett volna, ami annyit jelent, hogy fejben még nem értél meg a szexre. Egy (felnőtt) kapcsolatnak nincs értelme szex nélkül. Nem azt mondom, hogy első randi után "csapassad" valakivel, mert az elsőt tényleg nem vadidegennel kéne átélned, de nem is kell addig húzni az első aktust, mint a rétestésztát...

2018. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén szólva nekem mindig is pozitív volt, ha egy lánynak még nincs nagy tapasztalata. Eddig 2 szűz barátnőm volt ebből az egyik lánnyal 4 évig voltam együtt. Amúgy meg onnan lehet tudni, hogy mit akar a srác, h mennyi idő alatt akar lefektetni. Ha min 1 hónapot tud várni, akkor elég érdekes vagy neki és valószínű, h járni is szeretne veled. Amúgy hány éves vagy, ha nem titok? F/30
2018. okt. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!