Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom állandóan "folyik"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan "folyik" odalenn, így védekezni?

Figyelt kérdés
Ő a férfi, és állandóan jön belőle, már akkor, ha hozzá érek, és olyan mennyiségben, hogy például a nadrágján is átüt. Ezzel csak az a gondom, hogy mire oda jutunk, hogy felhúzzuk a gumit, már a kezem és az egész farka váladékos, így fel sem lehet húzni, mert már mindenhova jutott bőven... Eddig vagy kézi vezérlésű megoldást eszeltem ki, vagy együtt tusoltunk, és utána tettem fel a gumit, de ez a végtelenségig nem megy... Valami megoldás?
2018. okt. 3. 08:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Mennyi ideje vagytok együtt? Amikor még tapasztalatlan voltam, nekem is volt, hogy egy csóktól is átázott a nadrágom is az előváladéktól. Aztán szépen hozzászoktam és már nincs ilyen. Talán ne vagy neki az első?
2018. okt. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy első vagyok, 30 éves.
2018. okt. 3. 08:24
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami betegség.Talán tripper
2018. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Nyalogasd neki tisztára mielőtt felhuzza a gumit.
2018. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Őszintén mondom minden bántás nélkül, és tényleg a jószándék vezérel, de menjetek el orvoshoz, azaz egészen pontosan a párodnak el kéne mennie orvoshoz, mert ez szerintem inkább nemi betegségnek a tünete, egészen konkrétan a tripperé.

Nem kell vádaskodni meg ilyesmi de mindenképpen ki kell zárnotok a betegség lehetőségét, mert ez nem tréfa dolog, elég veszélyes Rád nézve is, ha netán különmentek akkor meg a párod leendő partnereire, illetve ha Te elkapod tőle akkor a Te leendő partnereidre nézve.

Szerintem azonnal jelentkezzetek be egy STD állomásra, és az sem lenne hátrány ha élből magánrendelésre mennétek. Remélem megoldódik a problémátok, vagy legalábbis elkezdődik a gyógyszeres kezelés.

2018. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Vállts tabira, akkor nem kell a gumival bajlódni.
2018. okt. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnéztem a tripper tüneteit, ami gennyes váladékozást írt, ilyen nála nincsen, csak átlátszó. De jobb az óvatosság, mindeképp beszélek vele. Aki pedig tabit használ, annak üzenem, hogy nem véd a nemi betegségek ellen.
2018. okt. 3. 10:57
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy extra sok az előváladéka. Szerintem konzultál akár nőgyógyászaddal is erről, hátha tud valami más megoldást a tabletták kívül.
2018. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi nyolcas. Szerintem is ez a helyzet, de fő az óvatosság. Én elmegyek szűrésre, és vele is beszélni fogok.
2018. okt. 3. 11:29
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gennyes, akkor elég sok az előváladéka. Nekem is az, és csak akkor jön, ha tényleg fel vagyok izgatva.
2018. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!