Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalás: két évvel ezelőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás: két évvel ezelőtt megcsaltam az azóta már feleségemet. Néha nagyon sajnálom a dolgot és megvallanám neki, néha pedig úgy gondolom, hogy nem érdemes már ezzel foglalkozni. Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 09:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
54%
Ne mondd el neki
2018. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
17%
Ez még csak a kezdet pár év házasság és már nem csinálsz a félrekúrásból lelkiismereti kérdést ;-)
2018. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%
6.vagyok. 40éves nő. Csak azt tudom mondani, ne mondd meg ennyi év után. Úgy érezné a feleséged, h nem volt elég jó neked. Ne tedd tönkre a kapcsolatotokat,szeretitek egymást,ahogy írod. Fedje ezt jótékony homály. Te meg tedd le a terhed és örülj az életednek. Én szor4tok nektek.
2018. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem szereted a feleséged, ha félre tudtál dugni. Mond csak el neki, hogy tudja, hogy hazugságra épült a házasságotok. Képes vagy úgy mindennap a szemébe nézni, hogy tudod, hazudsz neki?
2018. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
3%
A vallásosoknak könnyű, elmennek templomba, meggyónják. Utána már simán elmondhatják feleségüknek is, mert amit isten már megbocsátott, az már nem terheli őket.
2018. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ezt már hagyd a múlt homályába veszni, és persze ne tedd meg többé...😀
2018. okt. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem sem erdemes elmondani. Magadban ezt le tudod rendezni. Csak artanal mindkettotoknek. Meg hazasok sem voltatok.


Ha azota mar hozzad is ment, es megbantad, es sose fordul tobbet elo akkor meg foleg nem.


Most elkepzelem, hogy hazas eveim alatt kiderulne, hogy sok evvel ezelott amikor jartunk egyszer bunbe esett de miota a ferjem azota hu es nagyon megbanta, engem speciel nem is erdekelne. Emiatt nem is valnek el. 25

2018. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
54%
14.te miért vagy ilyen bünös oldalon? Megbocsájtja neked a vezetőd!
2018. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is valahol 14-essel értek egyet. Ha mindenki így gondolkozik az országban, akkor is elég szánalmas lesz :D


Egész életedre megnyomorodsz részben, ha folyton hazugságokat hordozol. Küzdhetsz folyamatosan a démonaiddal, amik időről időre előjönnek, magadnak is hazudsz, hogy jobb legyen. Nincs egy ember sem, akinél teljesen őszintén meg tudnál bújni. Bár nem az én bajom, eléggé gyászosnak látom az sok megalkudottan kiégett marhát, biztos az utcán is tömegével jönnek szembe.


Szerintem az örök titok, kényszerbiztonság nem opció, az életed adod fel, és akit te állítólag szívből lélekből nagyon szeretsz, is kívülállóként kezeled. Aki azt vallja, hogy ilyenről soha nem akarna tudni, annak is gratulálok, bár megértem, hogy ez a legkényelmesebb.

2018. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
71%
19:ez nem igaz.nem vagyok egy eldobnivaló nő,de megcsalt a párom. Énsajnálom, hogy megmondta.
2018. okt. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!