Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez meg mitől szexmániás és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg mitől szexmániás és perverz? Szerintetek túl tolom vagy inkább abszolút nem illünk össze a csajommal?

Figyelt kérdés

Készítettem egy egyszerű kis társasjátékot..

Lényeg, hogy van három dobókocka és egy lap.

- A dobókockák egytől hatig számozva

- A lapon pedig a lakásunk alaprajza (tíz az egyhez arányban)

Minden szoba/helyiség egy vagy két számot kap (3-18-ig)

Minden szám mellé megírtam, hogy mi lesz a program ha azt dobja/dobom pl,

4, előtér, gyors menet gumiban

...

6, gardrób, beöltözős szerepjáték

7, nappali, orálszexet adsz nekem miközben én újságot olvasok

...

9, fürdő, punciborotválás

10, fürdő (2.), sminkelsz és közben maszturbálok rád

11, vendégszoba, masszázs

12, ebédlő, szex a konyhapulton

13, ebédlő (2.), gyertyafényes vacsora, vörösbor, combfix, harisnyatartó, szoknya, magassarkú, öltöny

...

15, kisszoba, szex pénzért gumival mintha prostihoz mennék.

16, hálószoba, szex hátulról miközben te olvasol

17, hálószoba (2.), maszturbálsz előtte én pedig cska nézhetlek

18, hálószoba (3.), fenekelés


Szóval a maga módján totál egyszerű az egész, igazából mint látjátok semmi extra dolog nincs benne. Ennek ellenére a barátnőm mégis kiakadt az egészen, mondván mekkora szexista perverz barom vagyok mit képzelek én, hogy ki ő valami bábú? És amúgy is nincs jobb dolgom? Mint ilyen sz..sággal foglalkozni?! Rendesen lehordott.. Most komolyan ez ekkora tragédia? Nem értem.. Máskor meg attól van odáig, hogy micsoda jó fantáziám van.. és milyen jó velem a szex.



2018. okt. 3. 12:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha az én pasim lennél, és ezt felvezetted volna, már nem lennél a pasim.
2018. okt. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem gond, csak indokold meg légyszi, mert ettől a félmondattól még nem jutottam előrébb.
2018. okt. 3. 12:46
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Nekem tetszene ez a társasjáték, szerintem nincs semmi perverz benne.
2018. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Sőt, kifejezetten örülnék, ha ilyennel jönne elő a párom, mivel imádok játszani!
2018. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Mansour ***** válasza:
95%
Nekem tetszik, bár azt mondjuk nem értem, hogy a fenekelésben mi az élvezet bármelyik fél számára. De valahol a nőket is megértem, hogy egy ilyen helyzetben csak tárgynak érzik magukat. Erre van egy megoldás, bár nem biztos, hogy bejön: vesd fel neki, hogy csináljon ő a saját elképzelése alapján egy hasonló listát, és az alapján próbáljátok meg...
2018. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy hatalmas idiótaság. Tudod mi vele a probléma? Hogy csak azokat tartalmazza amikre te vágysz. Az nem fontos, hogy a barátnőd esetleg nem szeretné ezeket. Egy önző, nagyképű majom vagy semmi több. Meg mi ez, hogy szex hátulról miközben te olvasol?! Az életkedvem is elmenne. 20/L
2018. okt. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%

Nekem tetszik

Egyáltalán nem perverz

2018. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Mansour ***** válasza:
58%

"Meg mi ez, hogy szex hátulról miközben te olvasol?!"

Ej, hogy a nők mennyire nem értik a férfilélek finom rezdüléseit... :)

2018. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem a perverzségen van a hangsúly, mert nem az, hanem azon, hogy szinte csak olyan dolgokat írtál amik rá ami neked kedvező főként.. Alapvetően szerintem egyáltalán nem lenne ezzel gond, ha egy kicsit kreatívabb vagy és nem csak a saját magad örömeit veszed számításba.
2018. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

Kivágnálak mint a macskát ....

Írtál egy listát a kívánságidról és azok közül választhatok amit te szeretsz. Illetve még választani sem lehet hanem a szerencsére bízod. Nem csoda ha a barátnőd egy szexuális segédeszköznek érzi magát melletted.

Ha én szeretkezek a párommal akkor mindig közben alakul hogy mit teszünk meg, mennyire lesz vad vagy romantikus, és épp hol akarjuk csinálni.

Te esélyt sem adsz arra hogy a nőd is élvezze.

2018. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!