Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félénkebb és a szex iránt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkebb és a szex iránt kevésbé érdeklődő pasit be lehet egy kicsit "vadítani"?

Figyelt kérdés

Ugye minden attól függ,hogy kivel van az ember,ugyanis minden ember más-más dolgot képes kihozni az adott félből.



Számára nem igazán a szex az elsődleges (számomra sem,de az én libidóm valamivel nagyobb)és a munkája is leköti,de ennek ellenére jól kijövünk az ágyban is.Csak én szeretném,ha kicsit "határozottabb" és "szabadabb" lenne. Egy ilyen férfit megfelelő kommunikációval és testbeszéddel lehet egy kicsit terelgetni?



Semmi "perverz" vágyam nincs,csak néha megdughatna erősebben,vagy kezdeményezhetne többször,vagy a fenekemre is rácsaphatna szex közben,vagy mondjuk a puncimat is nyalhatná izgibb pózokban ( gyengéden a szájára ülve és úgy),ilyesmi.



N.


2018. okt. 3. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen,be lehet, mondd el neki ezeket.
2018. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
60%
Beszélj vele a vágyaidról,ha nem "mered" akkor úgy jársz mint én és ezek csak vágyak maradnak.
2018. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

Pitsába... nekem nem jut ilyen nő!

Miért kezdesz ilyen lúzerekkel?

Én agyon szexelnélek!

2018. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Általában az ember alapvető magatartásán nem lehet változtatni.

Elmondhatod neki, mit szeretnél, és ő még akár meg is teheti neked, de csak azért, mert te vágysz rá. Nem azért, mert az belőle jön.

Minden embernek más a lendülete, ő ilyen.

Vagy elfogadod, vagy nem.

2018. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

Alapvetően a pasid habitusa határozza meg a szex mindőségét, de ezen lehet tolni jobbra vagy balra. A másik tényező hogy a nő mit hoz ki belőlem. Ha olyan nővel vagyok aki széttesz a lábát és nekem tennem kell a dolgomat akkor nem igazán lesz kedvem muttatványozni, Voltam már ilyennel, semmi extra dolgot nem hozott ki belőlem.

Voltam olyan nővel aki iszonyúan tüzes, agilis, kezdeményező volt a szexben. Na vele aztán volt minden, mindig vadulás volt a vége. Néha spontán fellöktem a konyhapultra és jól megraktam.


Tehát van egy alaptermészet és te abból mit tudsz kihozni pluszban.

Mesélj neki a vágyairól, arról hogy szeretnéd, és szex közben kedeményezz illetve vadulj be, provokáld. Meglátod ki fogod hozni belőle az állatot.

2018. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Ha olyan nővel vagyok"


Pont ezért írtam,hogy sok minden partnerfüggő,igaz?

Szóval valóban van egy alapbeállítottság,de ugyanakkor van is egy intervalluma minden embernek és ezen belül lehet előre-hátra menni,függően attól,hogy egy férfiból mit hoz ki az adott nő. Ahogy te is írtad,a csajtól függött,hogy hogy rakod oda magad. Igazából érdeklődni akartam,hogy kinek milyen tapasztalata van ez ügyben és kinek mit sikerült a partnerből kihoznia.

2018. okt. 3. 14:11
 7/11 A kérdező kommentje:

Vagy pl ott a nyalás is...mehetne a nyelvével mélyebbre...tövig kb...szeretném,ha a nyelvével is megdugna,de neki ez már szerintem "perverz" lenne...

vagy mondjuk ha látnám rajta,hogy élvezi,ahogy a spermáját kifolyatom a számból,végig a testemen,mert én ezt nagyon szeretem érezni.

2018. okt. 3. 14:24
 8/11 anonim ***** válasza:
11%

"Ugye minden attól függ,hogy kivel van az ember,ugyanis minden ember más-más dolgot képes kihozni az adott félből."


Esetedben sajnos de ez igaz. Kivéve.. haaa.. Például fél attól, hogy bánt téged (lelkileg) ha keményebb lenne veled?!

Mióta vagytok együtt?

Kommunikálsz felé arról, hogy mit szeretnél? Vagy jobb lenne csak rávezetni, mert ha a szájába adod akkor nem izgi mivel már előre tudod, hogy mi fog történni és akkor az nem olyan izgalmas igaz?:(

2018. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen pasival. Előre tudtam, hogy ilyen, ezért határozottabb voltam vele, de csak annyira nyílt ki a csipája, hogy szájharcos lett végül, teljesíteni nem tudott...
2018. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8:

igen,mindenképp testbeszéd útján gondoltam először,leginkább szex közben. 2 hónapja van köztünk szex

2018. okt. 3. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!