Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha alapvetően lassan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha alapvetően lassan szoktatok csak elmenni, de egy lánnyal hamar sikerül a csúcsra jutni, az azt jelenti, hogy őt különösen kedvelitek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 3. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy már rég szexelt, vagy fizikailag jó a nő. A kedveléshez nem feltétlenül van köze.
2018. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem azt jelenti, az újdonság , az izgalom, sok minden lehet ilyenkor.
2018. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Vonzóbb, izgatóbb, és jól csinálja amit csinál.
2018. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
semmi köze hozzá,csak szűkebb a puncija.
2018. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Gyorspriccoló János ezt a mesét adta be? Hogy egyébként nagyon sokáig bírja, csak most azért durrantott kettő perc múlva mert nagyon kedvel?
2018. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

- Vagy régen szexeltem,

- vagy nagyon tetszel, nagyon vonzó vagy a számomra,

- vagy nagyon jól tetted-vetted magad szex közben!


És korábban tapasztaltad is, hogy lassan ment el vagy csak most mondta? Mert az sem mindegy!

2018. okt. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
vagy hazudik, és minden csajnál 10mp alatt elmegy xd
2018. okt. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem ugy ertettem, hogy azonnal elment, csak ugy, hogy elmondasa szerint mindig rohadt sok ido kellett neki elmenni, most pedig total normalisan eltudott. Es koztunk ez volt az elso aktus.
2018. okt. 4. 06:48
 9/16 anonim ***** válasza:

Érdekesek az olyan vélemények, hogy előbb elsülnek, ha csinos a lány és/vagy ha rég szexeltek, mert én voltam olyan pasival, aki pont amiatt nem tudott elmenni, mert évekig nem volt nővel. És puffogott is, hogy nem értette ezt, mert vonzónak tartott engem. Biztos túlságosan hozzászokott a masztihoz.

Kérdező, a már leírt tapasztalatom alapján szerintem egyénfüggő, miért sül el egy pasi hamarabb vagy később.

2018. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Williamspear ***** válasza:
58%

Kicsilány!

Rossz a kérdésfeltevés!


Alapvetően, többségében, a férfiak maszturbálás közben szoktak lassan elmenni.

Aktus közben a nagy java 3-10 perc között elmegy. (Szomorú, tanulják meg az ejakuláció kontrollálását!)

Azon férfiak, akik 10-30 perc között mennek el, ők már megtanulták kontrollálni az ejakulációt. (Itt jegyezném meg, hogy a nők nagy többsége 20-30 perc közötti aktus szereti orgazmussal egybekötve, utána nekik már csak reszelés az egész...)

Azok akik ettől később mennek el, küzdenek az ejakulációval vagy marhára nincsenek stimulálva. (Szegények!)


A sok szájkaratést meg talán hagyjuk, mert ha az itt leírtak - GYAK-os nethuszárok - alapján menne a valós élet, akkor 20/6 cm-es pasik órákig tolnák a nőket! :D :D :D ("Ritka eset erősíti a szabályt!")



".. őt különösen kedvelitek": Az nem azt jelenti, hogy gyorsan vagy csak soká élvezem el benne, azaz abban a nőben! Sokkal inkább azt, hogy kívánom és/vagy lelkileg is vonz!!!


Végezetül: A szex nem PUBG vagy Ninja Warrior! Nem is teljesítménytúra! Két test öröme, gyönyöre! Természetesen akkor a legjobb, ha mindkét fél vágyai teljesülnek úgy, hogy mindketten testük-lelkük határait feszegetik! :)


P.S.: Természetesen azzal egyetértek az előttem szólókkal, hogy a testi állapotok miatt (szűk hüvely, erősen nedves, síkos hüvely, formás test, felfokozott testi állapot, ...) fokozhatják a korábbi ejakulációt!

2018. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!