Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha alapvetően lassan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha alapvetően lassan szoktatok csak elmenni, de egy lánnyal hamar sikerül a csúcsra jutni, az azt jelenti, hogy őt különösen kedvelitek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 3. 22:02
1 2
 11/16 Williamspear ***** válasza:

7/10:

Az első alkalomkor ez természetes lehet! Gondolj bele, hogy mennyire várhatta és hogy fel volt izgulva!


Ha neked ennek az aktusnak rövid volt az ideje vagy nem jutottál el az orgazmusig, akkor légy türelmes vele szemben s "tanítsd" meg neki, hogy neked miképp jó!

Az összeszokáshoz idő kell! Az első 5-10 eset még felejtős ebből a szempontból!

Egyet ne engedj meg neki! Hogy önző legyen!

A szex kettőtök örömforrása, így mindkét félnek egyformán kijár! :)

2018. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nagyon tetszik, vagy odavagy érte, előfordulhat a két véglet. Vagy gyorsan elmész, vagy szinte fel sem áll az izgalomtól! (fiatalabb koromban mindkettő előfordult!)
2018. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11

Felesleges erről beszélni, a 2. alkalommal se sikerült neki. Nem fogok olyannal vesződni, aki a teljesítménykényszere miatt nem megy el. Emiatt a saját orgazmusommal se tudtam foglalkozni, így csak tili-toli volt az egész. Hiába szóltam, hogy nekem a jó, továbbra sem úgy csinálta...

Érdekes, azóta voltam más pasival és vele már 2. alkalom brutálisan jó volt, semmi probléma nem adódott.

Ha egy pasi nem tud mit kezdeni a micsodájával, nehogy már azzal menjen el az idő, hogy úgy tanítgatom, mint egy szüzet... Akinek ennyire nem megy, az tanulgasson a barátnőjével, aki türelmes, de ne vágjon bele alkalmiba.

2018. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintem felreertettetek a kerdesemet. Nem ugy ertettem, hogy gyorstuzelo lenne, hanem ugy, hogy tudjatok, van az a tipus, aki csak nagyon lassan tud elmenni, es mikor a lanynak mar pl megvolt az orgazmusa, o neki meg kell egy kis - vagy sok - teszemtoszom. Es hogy o is ilyen tipus, de hogy velem sikerult normalisan elmennie.
2018. okt. 6. 18:40
 15/16 anonim ***** válasza:

Én pont a nehezen élvező típus vagyok.


Mégis volt ugyan, hogy kevesebb mint 2 perc alatt élveztem el, de azt egy hosszabb, intenzívebb izgatás előztemeg a csaj részéről, mint a szokásos.

2018. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A pasik a saját markukat úgy irányítják, hogy tovább tartson, vagy gyorsan elsüljenek. Hiába tudja a maga által irányított maszturbálással sokáig húzni az orgazmust, ha utána a farka bekerül egy olyan közegbe, mint a punci, ami forró, nedves, lüktet, és a szorítása állandó. Nem beszélve arról az izgalmi szintről, hogy fekszik alatta, vagy térdepel fölötte egy nőnemű lény.

Amúgy neked az a duma is hihető, hogy “azért puha, hogy ne fájjon”?

2018. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!