Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz nő esetén hányadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nő esetén hányadik alkalommal lehet már "egy jót szexelni", értem ez alatt kicsit keményebben csinálni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 4. 18:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Új párom szűz volt, az elsőn már túl vagyunk, de nekem kicsit hiányzik a vad, szenvedélyes szex a partneremmel.
2018. okt. 4. 18:27
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szüzességem elvesztése után kb a 10. Alkalommal nrm fájt de akkor se durvultunk


De mindenki más

2018. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. a 10.alkalom után szűnt meg a fájdalom. De eleg sok ido kellett hozza mig tényleg durvabban csináltuk.
2018. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha valaki átesik az elsőn, az már nem szűz. Szóval a barátnőd sem.

Amúgy nekem az első 2-3 alkalom nem azt mondom, hogy fájt, mert nem, de még kellemetlen volt. Utána már nem.

Viszont azért ennyi lehetne már benned, hogy türelemmel vagy a másik iránt, elvégre nem egy szextárgyról van szó, hanem a partneredről, akit elviekben gondolom szeretsz és tisztelsz. Vagy ha annyira a szenvedélyes szex híve vagy és ennyire önző vagy, akkor nem egy szűz lánnyal kellett volna kezdeni.

Nem igaz, hogy ennyi tisztelet nincs benned a másik iránt, hogy várj türelemmel, míg a partnered hozzászokik a rendszeres nemi élethez.

Mellesleg saját tapasztalataim szerint a szenvedélyes szex és a durvább szex között van különbség. Főként az, hogy szenvedélyes szex nem egyenlő a durvább szexel és a szenvedélyes szex alapvetően azon múlik, hogy a partnerek mennyire szenvedélyesek alapból vagy mit hoznak ki egymásból. A személyiségüket illetően. Aki alapból nem szenvedélyes típus, annak a szexben sem lesznek igényei a szenvedélyes szexre, és az élhet nemi életet 20 éve is, akkor sem lesz vele eget rengető szenvedélyes szexuális élményed.

2018. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Robbantsd szét aztán annyi, ne várj vele....
2018. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3-4. alkalom után már nem fájt, az a része konkrétan akkor sem, amikor a következő partnerem sokkal durvábban csinálta, csak attól meg izomlázam lett a testem többi részén.
2018. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A behatolás volt kellemetlen nekem is az első 5-6 alkalommal, meg ha esetleg mélyebbre ment, de utána már nem volt ezzel baj. Legyél hozzá türelmes, pár alkalomután be lesz "járatva" annyira, hogy ne legyen kellemetlen, de addig figyelj rá, mert ha rossz élménye lesz erről ilyen korán akkor magaddal is kitolsz mert sose lesz jó a szex.
2018. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy evembe kerult. Heti 4 talival.
2018. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!